15 Kasım 2018

Bağımsız Filmlerin Netflix’i SnagFilms Büyüme Peşinde

Bağımsız film ve belgeselleri online izleme hizmeti sunan bağımsız filmlerin Netflix’i SnagFilms CEO’su Rick Allen, sene sonuna kadar Netflix‘in ulaştığı her noktaya ulaşmayı hedefledilerini belirtti.

Bünyesinde birçok kategoride 2500’den fazla bağımsız film ve belgesel bulunan Snagfilms, filmleri online izleme hizmetini ücretsiz olarak sunuyor.

Android, Blackberry OS, iPhone ve Xbox’ın da aralarında olduğu 50’den fazla cihazdan da film izleme hizmeti sunan SnagFilms’in aynı zamanda ücretli olarak sunduğu özel kira ve satın alma hizmetleri de bulunuyor.

Filmlerini iTunes, Amazon ve YouTube Premium üzerinden de satışa sunan SnagFilms CEO’su, bünyesine 400’den fazla bağımsız film eklediklerini de iletti.

iPad uygulaması da bulunan firma, 110.000’den fazla portalla işbirliği içerisinde hizmetlerinin yaygınlaşması için uğraşıyor. Sosyal mecralarda paylaşmaya da olanak tanıyan SnagFilms’de kullanıcılar aynen Netflix’te olduğu gibi hesap oluşturup, izlemek istedileri filmleri sıraya sokabiliyorlar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*