17 Kasım 2018

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrencileri İnternet Yayıncılığı ile Tanışıyor

Bahçeşehir_üniversitesi-bahçeşehir-yayıncı_akademisi-kwanko-eticaret (2)Yayıncı Akademisi organizasyonu Kwanko sponsorluğunda Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde düzenlenecek Temel Düzey İnternet Yayıncılığı Eğitimi 5 Mart 2016’da başlıyor.

Kwanko ve Bahçeşehir Üniversitesi ortaklığı ile verilecek eğitimlerde; internet yayıncılığı, yayıncılık türleri, gelir modelleri ve içerik yönetimi başlıkları işlenecek. Uygulamalı derslerin de verileceği eğitimin bitiminde öğrenciler kendi sitelerini hazır hale getirerek internet yayıncılığına başlamış olacak.

Yayıncı Akademisi, üniversitelerde verecekleri İnternet Yayıncılığı Eğitimleri ile gençleri yayıncılık ile henüz iş hayatına başlamadan tanıştırmayı hedefliyor.

 

Bahçeşehir_üniversitesi-bahçeşehir-yayıncı_akademisi-kwanko-eticaret

Geleceğin internet girişimcileri için

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İdil Karademirlidağ Suher önderliğinde programlanan eğitimler 26 saatlik temel düzey internet yayıncılığı bilgilerini kapsıyor. Fakülte olarak güncel bilgiyi önemsediklerine değinen Suher, eğitimin öğrencilerin meslek hayatlarına da katkısı olacağını düşünerek programı desteklediklerini belirtti.

Suher, “İnternet Yayıncılığı Eğitimleri, fakültemiz öğrencileri için dijital yayıncılık alanından güncel bilgileri kapsıyor. Öğrencilerimizin iyi birer iletişimci olması için güncel bilgiyi ve teknolojiyi takip etmesi önemsediğimiz bir konu. Bu eğitimin onlara meslek hayatlarında önemli katkısı olacağını düşünüyorum” dedi.

Türkiye’de performans reklamcılığının önemli temsilcilerinden Kwanko sponsorluğunda gerçekleşecek eğitimlerde katılımcılara performans pazarlama yöntemleri de anlatılacak. Kwanko olarak Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri ile eğitimi gerçekleştirecek olmaktan memnuniyet duyduklarını belirten Kwanko Türkiye Ülke Müdürü Müge Çetinkaya Caculi, “İletişim Fakültesi öğrencilerine vereceğimiz eğitimlerde branşlarına uygun yurt dışı ve yurt içi yayıncılık örneklerine yer vereceğiz. Uygulamalar ile destekleyeceğimiz programda öğrencilerin profesyonel bir deneyim yaşamasını hedefliyoruz” dedi.

Yayıncı Akademisi’nin Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerine vereceği eğitimler ücretsiz olarak gerçekleşecek. Temel Düzey İnternet Yayıncılığı Eğitimleri ilerleyen günlerde farklı üniversitelerde de devam edecek.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*