12 Aralık 2018

BeachMint Facebook Hayranları Yeniliklerin Kaynağı

2010 Ekim ayında kurulan ve bünyesinde BeautyMint, StyleMint, JewelMint ve ShoeMint‘i barındıran kişiselleştirilmiş ürün tavsiye firması BeachMint, Facebook mağazalarının açılması ile müşterileri ile irtibatlarının arttığını, onları daha iyi dinleyerek çok daha başarılı yenilikler oluşturduklarını iletti.

Sitelerine kaydolan üyelere kişisel bir stil testi uygulayan site, her ay düzenli olarak kullanıcılarına belirledikleri tarzda ürünleri sabit bir aylık üyelik ücreti ile yolluyor. Tanınmış kişilerle işbirliği içerisinde hizmet sunan BeachMint, JewelMint ile aylık mücevher, BeautyMint ile güzellik ürünleri, StyleMint ile ise giyim ürünlerini üyeleri ile paylaşıyor.

Firma CMO’su John Volturo, Facebook satış mağazalarının açılması ile müşterileri ile ilişkilerinin daha güçlü bir hal aldığını belirterek, Facebook hayranlarını dinleyerek oldukça iyi sonuçlar doğuran yenilikler yaptıklarını paylaştı.

Yeni ürünlerini artık ilk olarak Facebook’ta tanıttıklarını belirten Volturo, Facebook hayranlarının web sitelerini ziyaret eden kesimden çok daha farklı olduğunu iletti.

Facebook hayranlarına özel stokta biten ürünleri geri getirebilmek üzere oy topladıkları Bring It Back uygulaması ile de hayranlarının yoğun ilgisini çektikleri Vonturo tarafından açıklandı.

Volturo, tanıdıklarıdan gelen ürün tavsiyelerinin online satışlarında olduğu gibi Facebook satışlarında da oldukça etkili olduğunu ekledi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Geribildirimler

  1. […] BeachMint Facebook Hayranları Yeniliklerin Kaynağı […]

Fikrini söyle

*