21 Kasım 2018

BeachMint Yeni Girişimi HomeMint’in Yüzü Justin Timberlake

2010 yılının Ekim ayında kurulmuş olan dikey e-ticaret siteleri firması BeachMint‘in pazarlama politikası incelemeye değer.

Kurulumunun üzerinden henüz 2 sene geçmemesine rağmen, JewelMint, StyleMint, ShoeMint ve BeautyMint gibi farklı alanlarda ürünleri aylık gönderim hizmeti sunan site, yeni kolu HomeMint‘i tanıtmaya hazırlanıyor.

Şimdiye kadar başlattığı her yeni sitede farklı bir ünlüyle çalışan BeachMint’in yeni sitesi HomeMint’in yüzü ünlü pop şarkısı ve e-ticaret yatırımcısı Justin Timberlake olacak.

BeachMint’in bu güne kadar yayınladığı sitelerin arasında ilk sırada takı gönderimi yapan ve aktris Kate Bosworth’in seçimlerine yer veren JewelMint, stile özgü t-shirt gönderimi yapan ve Olsen kardeşlerin stil seçimlerine yer veren StyleMint, Jessica Simpson tarafından temsil edilen BeautyMint ve The O.C dizisi ile üne kavuşan aktris Rachel Bilson tarafından önerilen ayakkabı seçimlerine yer veren ShoeMint bulunuyor.

Timberlake ve onun iç mimarı tarafından seçilen ev dekoru ürünlerini, aylık üyelik ücreti ödeyen kullanıcılarına uygun ücretlerle sunacaklarını belirten BeachMint Başkanı Diego Berdakin, HomeMint’in BeachMint’in genişlemesindeki yeni adım olduğunu, fakat HomeMint’in firmanın diğer siteleri gibi stile özgü aylık ürün gönderimleri ile çalışmayacağını açıkladı.

BeachMint kurulduğu Ekim 2010’dan bu yana yaklaşık 80 milyon dolarlık yatırım alarak büyüme hızı ile sık sık haberlerde yerini almakta.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*