16 Kasım 2018

BeachMint’e 35 Milyon Dolar Yatırım

Henüz 2010 Ekim ayında kurulmuş olmasına rağmen bu güne kadar 40 milyon dolara yakın yatırım alan kişisel alışveriş tavsiye ve aylık paket gönderim sitesi BeachMint, aralarında oldukça güçlü yatırımcıların da bulunduğu yeni bir tur yatırım daha aldığını açıkladı.

BeachMint tarafından 35 milyon dolar olarak belirlenen yeni yatırımın aralarında Goldman Sachs ve New World Ventures‘ın da bulunduğu yatırımcılar tarafından gerçekleştirildiği belirtilirken, firmanın bu yeni yatırımla kurulduğu günden bu güne aldığı yatırımı 75 milyon dolara çıkardığı paylaşıldı.

Yeni yatırımları ile JewelMint, ShoeMint, StyleMint ve BeautyMint sitelerini uluslararası yaygınlığa ulaştırmak için adım atmaya başlayacaklarını belirten BeachMint kurucuları, hizmetlerini farklı alanlarda yaygınlaştırmayı planladıklarını da açıkladılar.

İlk uluslararası açılım planlarının nereye olacağı konusunda herhangi bir bilgi paylaşmayan BeachMint kurucuları, oldukça hızlı büyümeleri ile duydukları mutluluğu da dile getirerek, yeni hedeflerinin uluslararası başarı olduğunu paylaştılar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*