14 Kasım 2018

Beacon Teknolojisi fastPay ve Kahve Dünyası İle Türkiye’de

denizbank fastpay2 - Kopya

DenizBank, fastPay ürünü ile dünyada yeni gelişen Beacon teknolojisini Türkiye’de ilk kez Kahve Dünyası mağazaları işbirliğinde bir kampanya ile hayata geçirerek finans sektöründeki yenilikçi hizmet anlayışını sürdürüyor.

Bu işbirliği ile Kahve Dünyası şubelerine yerleştirilen Beacon cihazlarına 50 metre mesafeden geçen fastPay kullanıcıları, telefonlarına gelen kampanya kodu ile Kahve Dünyası şubelerinden ücretsiz dondurma fırsatından yararlanabiliyor.

 

Beacon pazarlama başladı

Türkiye’de ilk olan bu projede çözüm ortağı olarak Blesh firması ile çalışan DenizBank, Kahve Dünyası mağazalarını da bu teknoloji ile tanıştırdı. DenizBank, Beacon teknolojisini bir mağaza zincirinde müşterilerinin kullanımına ilk olarak sunarak, finans sektöründe bir ilke daha imza atmış oldu.

Söz konusu teknoloji sayesinde iPhone ya da Android işletim sistemli telefonunda fastPay uygulaması bulunan ve Bluetooth’u açık olan müşteriler, Kahve Dünyası şubelerine yaklaşık 50 metreye kadar mesafeden geçtiklerinde telefonlarına gelen kampanya kodu ile diledikleri zaman herhangi bir mağazada kullanmak üzere dondurma teklifi ile karşılaşma imkânına sahip oluyor.

Müşteriler diledikleri takdirde bu teknoloji sayesinde, telefonlarından tek dokunuşla kampanya kodunu alabiliyor ve diledikleri Kahve Dünyası mağazasında bu kod ile ücretsiz dondurmalarına ulaşabiliyorlar.

 

Herkese açık platform

DenizBank’ın fastPay ödeme sistemi, DenizBank müşterisi olmayan kullanıcılara da ulaşan açık bir platform sunuyor. fastPay kullanıcıları, tüm bankalara ait kredi kartlarının da eklenebildiği bu mobil uygulama ile üye işyerlerinde cep telefonu ile ödeme yapabiliyor.

Fiziki ve e-ticaret ödemelerinde hayatı kolaylaştıran fastPay, cepten cebe 7/24 para gönderme ve ATM’den hiçbir tuşa dokunmadan sesle para çekebilme özellikleri de sunuyor.

 

 

 

 Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*