19 Aralık 2018

Kişiselleştirilmiş Kozmetik Sitesi BeautyMint 1 Günde 500.000 Ziyaretçiye Ulaştı

BeautyMint, kendisi de oldukça yeni olan BeachMint‘in yeni girişimi.

2010 Ekim ayında kurulan BeachMint’in şimdiye kadar olan bütün girişimlerinde kullandığı sistem ile yayına başlayacak olan BeautyMint’in yayına başladığı ilk günde 500.000 ziyaretçiye ulaştığı belirtiliyor.

Online ticaret hayatına, üye olmak isteyen müşterilerine stil quizleri yaparak, belirlenilen stil doğrultusunda her ay düzenli olarak takı yollayan JewelMint ile başlayan site, JewelMint‘in başarısının ardından Olsen kardeşlerin de maddi desteği ile aylık giyim gönderimi yapan StyleMint‘in yayınına başladı.

Haziran ayında 23.5 milyon dolarlık yatırım aldığı belirtilen BeachMint, hızlı satışların ve ünlü müşterilerinin de verdiği popularite ile şimdi de yeni kişiselleştirilmiş yüz bakım ürünleri sitesi BeautyMint’i yayına soktu.

Yeni üyelerine cilt türleri ve yaşadıkları sıkıntılar, bakım ürünlerinden beklentileri gibi farklı sorular soran BeautyMint, yapılan küçük quizin ardından müşterilerine aylık 39.99$ ve 49.99$ olmak üzere iki farklı fiyat ve ürün paketi seçeneği sunuyor.

Fiyatlar 4 ya da 5 ürün isteyen müşteriler için 2 farklı şekilde ayarlanırken, BeautyMint’in ürün tanıtımlarını ise ünlü şarkıcı Jessica Simpson yapıyor.
.
Kendi ürettikleri yeni bir marka ile BeautyMint’i yayına sokan BeachMint yetkilileri, yakın zamanda stile göre aylık ayakkabı gönderimi yapan ShoeMint sitesini de hizmete sokacaklarını iletiyorlar.

Kısa zamanda attıkları büyük adımlar ile iş modellerinin başarılı olduğunu bir anlamda gözler önüne seren BeachMint yetkilileri, ShoeMint’in ardından henüz detay vermek istemedikleri birkaç farklı alanda birden hizmete başlayacaklarını paylaşıyorlar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*