19 Aralık 2018

Benetton “United Blogs of Benetton” ile Bloggerları Bünyesinde Topluyor

Benetton, müşterileriyle iletişimi arttırabilmek ve dijital ortamda daha fazla güç sahibi olabilmek için blog yazarlarını “United Blogs of Benetton” altında bünyesinde topluyor.

Benetton’un başlatacağı bu süper blogun içerisinde Çin, Fransa, İtalya, Meksika, Filipinler, Portekiz, İspanya, Tayvan ve İngiltere’den blog yazarları bulunacak. Dünya çapında müşterilerine moda, teknoloji, kültür ve gençlik dallarında yazılarla ulaşmayı hedefleyen Benetton, yeni bloguyla müşteri ilişkilerini sağlamlaştırmayı ve dijital dünyada lider konuma gelmeyi hedefliyor

Benetton Group Dijital Strateji Yöneticisi Gabriele Lunati, yeni bloglarının dijital kampanyalarının sadece bir parçası olduğunu, müşterileri ile bağlarını güçlendirmek amacı ile daha pek çok dijital kampanya üzerinde çalıştıklarını iletti.

Benetton markasını satan pek çok online mağaza olduğu halde, firma kendi web sitesinden online satış yapmaya henüz başlamadı. Firma yetkilileri online satışların ne zaman başlayacağı ile ilgili her hangi bir bilgi vermiyor.

Benetton, 2011 başında iPad uygulamasını müşterilerine sunmuştu. Firma yakın zaman önce de Facebook Deals ile işbirliğine girdiğini açıkladı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*