15 Kasım 2018

Beyaz Eşya Satan Online Alışveriş Siteleri

Beyaz eşya satışlarının arttığı Mayıs ve Eylül ayları arası, düğün mevsimi de başlamış bulunmakta. Her yıl 600 bin çiftin dünya evine girdiği Türkiye’de yıllık beyaz eşya satışı ciddi rakamlara ulaşıyor. Yeni evlenecek çiftler beyaz eşyalarını alırken birçok farklı özelliğe dikkat ederken, kimi ürünler enerji verimliliği ile kimi ürünler ise tasarımlarıyla ön plana çıkıyor.

Beyaz eşyaların fiyatları üretici firmalar tarafından aylık listelerle fiyatlandırılıyor olsa da, bu fiyatlar tavsiye edilen liste fiyatları oluyor. Farklı fiyat aralıklarını bulabileceğiniz bu haftaki e-ticaret şirketleri listesi yazımızda Beyaz Eşya Satan Online Alışveriş Siteleri‘ne yer verdik. Yenilerini eklemek isteyenler de yorum olarak katkıda bulunabilirler.

Arcelik.com.tr

vestel-beyaz-esya-satan-online-alisveris-siteleri
1955 yılında kurulan, 100’de fazla ülkede ürün ve hizmet sunan Arçelik’in online mağazasından alacağınız ürünler Yurtiçi kargo ve firmanın servisleri aracılığı ile 2 ile 10 iş günü arasında teslim edilmekte. Aldığınız ürünleri herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren yedi gün içerisinde teslim edebiliyorsunuz. Ayrıca siparişlerinizin kargo bedeli Arçelik tarafından karşılanıyor.

Beyazesyaciniz.com

beyaz-esyaciniz-beyaz-esya-satan-onlinealisveris-siteleri
2007 yılından beri birçok markanın dağıtıcılığını ve bayiliğini yapan Ezel Ticaret’in online mağazası Beyaz Eşyacınız’da siparişiniz ödemenin alınmasının ardından 7 iş günü içerisinde kargoya veriliyor. Kargoya teslim edilen beyaz eşyalar en geç gün içerisinde müşterilere teslim ediliyor. Alışverişlerinizde BeyazPuan sistemi ile puan kazanabilir, bu puanları daha sonrasında hediye çekine dönüştürebilirsiniz. Siteden toplu ürün alımları için nakliye ve ürün bedeli konusunda indirim söz konusu olabiliyor.

Beyazesyam.com

beyaz-esyam-beyaz-esya-satan-online-alisveris-siteleri
1986 yılında kurulan Beyaz Eşyam’da 15 ürün grubunda 30 binden fazla ürün seçeneği bulunmakta. Siparişleriniz Aras Kargo ve Sürat kargo altyapısı kullanılarak sizlere ulaştırılıyor.

Beyazesyamerkezi.com

beyaz-esya-merkezi-beyaz-esya-satan-online-alisveris-siteleri
1991 yılından beri hizmet veren Beyaz Eşya Merkezi’nde İstanbul içi alışveriş yapacağınız tüm kategorilerde kargo fiyatı 7,99 olarak belirlenmiş. Siteden aldığınız ürünler distribitör ve üretici firma garantisi altında satışa sunulmakta.

Bosch-home.com

bosch-ev-aletleri-beyaz-esya-satan-online-alisveris-siteleri
1886 yılında Stuttgart’ta kurulan Bosch’un online mağazasında 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti firma tarafından karşılanmakta. 75 TL altındaki tutarlarda Türkiye içi tüm şehirlere kargo ücreti sabit 5 TL olarak belirlenmiş. Montaj hizmeti gerektirmeyen ürünler Aras kargo ile, montaj hizmeti verilen ürünler firmanın lojistik firmasıyla sizlere teslim ediliyor. Siteden almış olduğunuz ürünü iade etmek istemeniz durumunda, herhangi bir zarar gelmeden faturasıyla beraber 7 gün içerisinde teslim edebilirsiniz.

Hepsiburada.com

hepsiburada-beyaz-esya-satan-online-alisveris-siteleri
1998 yılında online alışveriş sektörüne giren Hepsiburada’da, beyaz eşya kategorisi altında geniş ürün yelpazesini bulabilirsiniz. Ayrıca siteden 24 Haziran’a kadar yapacağınız alışverişlerde 200 TL hediye çeki kazanma fırsatı bulunmakta.

Sanalpazar.com

sanalpazar-beyaz-esya-satan-online-alisveris-siteleri
Gold&Metro Grup‘un internet alanındaki yatırımlarından biri olan Sanalpazar’da beyaz eşya kategorisi altında geniş ürün yelpazesinden alışveriş yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Teknosa.com

teknosa-beyaz-esya-satan-online-alisveris-siteleri
2000 yılında faliyete başlayan Teknosa Türkiye’nin 77 ilinde 294 mağazasıyla hizmet veriyor. Beyaz eşya kategorisi altında ürün çeşitliliği göze çarpıyor. Diğer sitelere nazaran, aldığınız ürünleri ambalaj ve aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz geri getirilmesi durumunda, ürününüzün iadesini veya değişimini yapabilirsiniz.

Vestel.com.tr

vestel2-beyaz-esya-satan-online-alisveris-siteleri
1984 yılında sektöre giren Vestel’de tüm alışverişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmıyorken, montaj içinde herhangi bir ücret talep edilmiyor. Alışverişlerinizde kredi kartı seçeneğini seçmeniz durumunda, bir çok karta 12 taksit seçeneği bulunmakta. Vestel’in online mağazasında bulunan tüm ürünler KDV eklenerek satışa sunuluyor.

VSoutlet.com.tr

VsOutlet-beyaz-esya-satan-online-alisveris-siteleri
2012 yılında kurulan VS Outlet’in Türkiye genelinde 10’a yakın mağazası bulunuyor. Ücretsiz nakliye ve montaj avantajı mevcut olmasının yanı sıra beyaz eşya ve elektronikte çeşitli ve avantajlı fiyatlar bulunmakta. Aldığınız ürünleri cayma hakkınızı kullanarak 7 günlük süre içerisinde teslim edebilirsiniz.

Güncelleme

Gittigidiyor.com

gittigidiyor-beyaz-esya-satan-online-alisveris-siteleri
Ebay‘in iştiraklarından olan Gittigidiyor‘da beyaz eşya kategorisi altında geniş ürün yelpazesini bulabilirsiniz.

Gold.com.tr

gold-com-tr-beyaz-esya-satan-online-alisveris-siteleri
1991 yolculuğuna başlayan ve 100’ü aşkın satış noktası bulunan Gold‘da, beyaz eşya kategorisinde 21 ürün grubu altında, küçük ev aletlerinden beyaz eşyalara kadar evinizle ilgili bir çok ihtiyacınızı farklı tüketici avantajlarıyla bulabilirsiniz.

İzmirbeyazesya.com

izmir-beyaz-esya-beyaz-esya-satan-online-alisveris-siteleri
İzmir Beyaz Eşya’nın 20 ürün grubu altına yayılmış geniş ürün yelpazesi bulunuyor. Yapacağınız alışverişlerden herhangi bir kargo ücreti alınmamasının yanı sıra, bir çok karta taksit imkanı sunuluyor. Siteden aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altında satışa sunulmakta. Almış olduğunuz ürüne herhangi bir zarar vermeden, teslim tarihinden yedi günlük süre içinde iade edebilirsiniz.

Tikla.al

tikla-al-beyaz-esya-satan-online-alisveris-siteleri
Sektörde 1997 yılından beri faaliyet gösteren Tebaş Group’un 2013 yılında hizmet vermeye başlayan Tıkla Al’da ürünler ithalatçı ve üretici firmaların garantisi altında satışa sunuluyor. Ürünlerde herhangi bir arıza nedeniyle geri iade etmenizde, yasal süre kapsamında maksimum 30 iş günü içerisinde onarılmakta. Ayrıca ödeme seçeneği olarak havale ile ödemelerinizde %2 indirim uygulanıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

 1. Gittigidiyor’u eklememişsiniz: http://ev-elektronigi.gittigidiyor.com/beyaz-esya Keza diğer büyük e-ticaret siteleri de yok bu listede.. Yine de güzel derleme

 2. Türkiyenin en ucuz fiyat garantisi, aynı zamanda bütün ürünlerde ücretsiz kargo ve kart komisyonsuz taksit imkanı sağlayan http://www.izmirbeyazesya.com ‘u da eklememişsiniz.

 3. beyaz eşya satan siteleri fiyatdegisti.com ile takibe alın. takib ettiğiniz ürünlerde fiyat degiştiğinde size haber verelim.

 4. Merhaba,
  http://www.tikla.al websitesini de listeye ekleyebiliriz.
  Özellikle bu ay klima ürünlerinde özel kampanyaları bulunmaktadır.
  http://tikla.al/asp/show_stock.asp?product=FNFXA%209000

 5. Mehmet der ki:

  Hepiyi.com adresinide ekleyebilirsiniz. Vestel markasında ciddi fiyat avantajları oluyor.

 6. Çok açıklayıcı ve tatmin edici bir yazı olmadığını düşünüyorum.
  Güncellemeden önce Gitti Gidiyor, Gold gibi siteler unutulmuştu.Şu anda da Teknosa’nın rakipleri Electro World ve Darty listede yok.
  Eğer kapsamınız “Beyaz Eşya Satan Online Alışveriş Siteleri” ise daha detaylı araştırıp güncelleme yapmanız gerekir.

  • Batuhan Apaydın der ki:

   İlhan Bey, maalesef herkesi aynı anda memnun edemiyoruz. Bu tip listelere 40 tane site de koyabiliriz ancak o zaman da x sitesinin yanında y sitesi yakışıyor mu yorumu geliyor. Daha steril bir liste hazırlasak o zaman niye bu kadar az deniyor. Öte yandan eksiklik her zaman çıkabilir/çıkacaktır; araştırma sırasında onlarca siteye tekrar tekrar göz atılıyor. Gözden kaçanlardan kritik olanları hemen ekliyoruz zaten.

   Sözün özü, yapıcı eleştiri için teşekkürler 🙂

 7. Mehmet Islam der ki:

  ebeyaz.com, tekcarsi.com da aklima gelen beyaz esya satan sitelerden..

 8. Bursa’nın en uygun fiyatlarını bulabileceğiniz, en güvenilir firmalarından birisi olarak yeni web sitemizle size hizmet vermekten gurur duyarız.

 9. Mobilya firmalarını da listeyebilirsiniz.

 10. Ayrıca http://www.alatoryum.com/ siteside güvenle alışveriş yapacağınız yüzlerce beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin satıldığı alışveriş sitesi

 11. mobilya avmleri de listeleyebilirsiniz

Fikrini söyle

*