15 Kasım 2018

BIC Angel Investment Girişimcilerle Bir Araya Geliyor

BIC-angel-investment-girisimcilerle-bir-araya-geliyor

Türkiye pazarına açılmaya karar verdikten sonra ilk yatırımını Mayıs ayı başında Telefonkılıfım.com‘a yapan BIC Angel Investment, 25 Temmuz Perşembe günü girişimcilerle buluşuyor. 16.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlik, İstanbul Maslak Urban Station’da gerçekleşecek.

BIC’ın kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Joachim Behrendt’in de katılacağı etkinlikte, girişimciler kendilerine ayrılan süre içerisinde projelerini tanıtma imkanı bulacaklar. Hatırlayacağınız üzere Behrendt, yakın zamanda aldığı lisansla Türkiye’nin ilk Bireysel Katılım Yatırımcısı sıfatını elinde bulunduruyor.

Yalnızca 2013 yılında 200 girişimi değerlendirmeye alan BIC Angel Investment, Telefonkılıfım.com‘un yanı sıra, GastroClub‘a yatırım yaptı. Türkiye e-ticaret sektörünü araştırmalar doğrultusunda değerlendiren Behrendt, yeni kurulan şirketlerin başarısızlık nedenlerini, yönetim deneyimi yetersizliği ve pazar bilgisi eksikliğine bağladı. Brendt ayrıca girişimlere maddi yatırımın yanı sıra, finans, muhasebe ve idari yönetim alanında da destek olduklarını sözlerine ekledi.

Etkinliğe katılmak için buradaki adresi ziyaret edip, kayıt olmanız yeterli.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*