19 Kasım 2018

BIC Angel Investments, GastroClub’a 250.000 TL Yatırım Yaptı

GastroClub yatırım
Şehrin farklı yerlerindeki restoranlarda üyelerine ayrıcalık sağlayan GastroClub, BIC Angel Investments’tan 250.000 TL’lik bir yatırım aldı ve böylelikle GastroClub’ın değeri 1 milyon TL’ye ulaşmış oldu.

Bu yatırımla şirketin azınlık hisselerinin sahibi olan BIC Angel Investment, Türkiye e-ticaret pazarındaki ikinci yatırımını gerçekleştirdi. Son dönemlerde gözünü bu pazara çeviren şirket geçtiğimiz Mayıs ayında da Telefonkilifim.com’a 200.000 TL’lik bir yatırım yapmıştı.

Türkiye’deki kuluçka merkezleri arasında yer alan TEB Girişim Evi’nin desteğiyle kurulan GastroClub’ın Kurucuları Gizem Oral Kutman ve Çalar Karataş ile BIC Angel Investments’ın Yönetim Kurulu Başkanı’nı Dr. Joachim Behrendt’in beraber imzaladığı anlaşmayla şirketin %25’lik hissesi BIC Angel Investments’ın olmuş oldu.

2013 yılı içinde 50.000 üyeye ulaşmayı hedefleyen GastroClub şu an 200 restoran ile beraber çalışıyor ve bu yatırımla beraber anlaşmalı olduğu iş yeri sayısını artırmak istiyor. GastroClub üyeleri anlaşmalı restoran ve kafelerde yaptıkları harcamalarda bir yıl içinde 1500 TL’ye kadar tasarruf edebiliyorlar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*