13 Kasım 2018

BIC Angel Investments’tan Telefonkilifim.com’a 200 Bin TL Yatırım

telefonkilifim yatırım
BIC Angel Investments, kullanıcıların kendilerine özel telefon kılıfı tasarlayabildiği Telefonkilifim.com’a 200.000 TL’lik yatırım yaptı. BIC Angel Investments’ın ilk yatırımı olan bu yatırımla beraber Telefonkilifim.com, Türkiye pazarının %40’ına ulaşmayı ve yurtdışındaki pazarlara açılmayı hedefliyor.

Telefonkilifim.com’un Kurucu Ortakları Bulut Akışık ve Mert Özdal, aldıkları yatırım ile müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmak için altyapılarını güçlendireceklerini dile getirirken, BIC iş birliği ile ürünlerini Türkiye dışındaki pazarlara “Türkiye’de tasarlandı ve üretildi” parolasıyla sunarak dünyanın farklı pazarlarına ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

Telefonkilifim.com üzerinde kullanıcılar 3 adımda kendi telefon kılıflarını tasarlayabiliyorlar. İletişim bayileri ve işletmelere özel olarak toplu üretim ve tasarım hizmeti de sunan şirket orta vadede Türkiye pazarının %40’lık bir kesimine ulaşmak istiyor.

BIC Angel Investments’ın ilk yatırımı olan e-ticaret sitesi Telefonkilifim.com, 130 farklı projenin arasından seçildi. BIC önümüzdeki dönemlerde yeni yatırımlar yapmaya devam edecek. Şirketin öncelik vereceği iş modelleri ise internet sitesi, mobil uygulama, dijital pazarlama, halkla ilişkiler, şirket performans takibi ve iş geliştirme gibi alanlardan oluşuyor. Sadece maddi destek sağlamak amacıyla girişimlere yaklaşmayan BIC, şirketlere iş geliştirme desteği, teknoloji ve tasarım alanlarında da destek verecek.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. AhmetA der ki:

    Bu siteye yatırım yapan yatırım sermayesi firmasının ömrü uzun olmaz. Firma sahiplerinin Web teknolojilerinden anlamadıkları gün gibi ortada. Sitenin teknolojisi eski, cevap hızı yerlerde sürünüyor, arama motoru iyileştirmesi yok. En iddalı oldukları telefon kaplaması ama resim teknolojilerinden zerre kadar anlamıyorlar. Telefonun arkasına yapıştıracağım resmi büyüteyim dedim baktım resmin çözünürlüğü düşüyor 🙂 . Resmen rezalet, bu siteye 200 bin tl değil, 20 TL bile vermem..

    • yasin der ki:

      harika bir yorum bende bu arkadaşlar ile aynı sektördeyim ve neler yapmamamız gerek diye takım arkadaşlarıma bu siteyi örnek göstermiştim sitenin google optimizasyonu bile yok paralarına yazık olmuş 🙂

Fikrini söyle

*