19 Kasım 2018

Bilgi Üniversitesi Eticaret Sertifika Programı 12 Mayıs’ta Başlıyor

E-ticaret sektöründe farklı amaçlar için ilgilenen geniş bir kesime hitap edecek şekilde tasarlanmış olan “E-ticaret Sertifika Programı” Bilgi Üniversitesi’nde 12 Mayıs’ta başlıyor.

Koordinatörlüğünü Prof. Dr. Şule Işınsu Özmen ve danışmanlığını Ahmet Kırtok‘un (Not: Ahmet Kırtok, EticaretMag.com kurucu ortağıdır) yaptığı program, eticaret girişimci adayları, kariyerini bu yönde değiştirmek isteyen çalışanlar ve yöneticiler ile sektörde profesyonel olarak çalışan veya çalışacaklar için uygulamaya yönelik bir eğitim sunuyor.

Bilgi ve Kayıt İçin: 212 311 72 20 – bilgiegitim@bilgi.edu.tr

Program aynı zamanda katılımcılara; E-Ticaret ile kesişen tüm iş süreçlerini yönetme yetkinliği kazandırırken, Dijital işletmelerin analizini, E-iş modellerinin çeşitli kriterlere göre değerlendirilmesini, İnternet, Bilişim Teknolojileri ve E-Ticaretin sunduğu fırsatları anlatıp, yeni iş yapma biçimlerini hayata geçirecek yolları gösterecek.

Bilgi Üniversitesi web sitesinden “Eticaret Sertifika Programı” Ders Detaylarını ve Eğitmen/Panelist kadrosunu inceleyebilirsiniz.

Programa katılacak eğitmenler ve panelistler listesinde eticarette sektör ve akademik alanda tanınan, çok değerli isimler bulunmakta.

Bilgi Eğitim tarafından organize edilen Eticaret Sertifika Programı, Türkiye’de hızlı büyüyen eticaret sektöründeki en önemli açıklardan birisi olan eğitim konusunda alanlarında uzman, çok önemli eğitmenler ve Bilgi Üniversitesi desteği ile çözüm sunma amacı ile başlayacak.

Program içeriği ve başvuru detayları için Bilgi Eğitim’in sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Program Koordinatörü: Prof. Dr. Şule Işınsu Özmen

Program Danışmanı: Ahmet Kırtok

Tarihler:

Program 12 Mayıs – 30 Haziran 2012

Ücret:

  • 2500 TL ( KDV dahil)
  • Bilgi mezunları, öğrenci ve çalışanlarına 2000TL( KDV dahil)
  • Diğer üniversite öğretmen ve öğrenciler 2250TL( KDV dahil)

Bilgi ve Kayıt İçin: 212 311 72 20 – bilgiegitim@bilgi.edu.trSosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Zumrut abdik der ki:

    Merhaba
    Bır sonraki kursunuz mevcutmudur? Mevcut ise baslama tarihi ve egitim suresini ogrenebilirmiyim?

Fikrini söyle

*