21 Kasım 2018

Bilginet’ten E-ticaret ve Sosyal Medya Yönetimi Eğitim Programı

bilginetSosyal Medya ve E-ticaret başlıkları aynı cümlede yer almaya devam ediyor. Bilginet Bilişim Teknolojileri ve E-ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği(Eticad) işbirliğiyle düzenlenen ‘‘E-ticaret ve Sosyal Medya Yönetimi” semineri, internet üzerinde işini kurgulayan girişimcilerin daha bilinçli ve karlılık seviyesi yüksek iş hacimlerine ulaşmalarını sağlamak amacını taşıyor.

9-10 Mart 2013 tarihleri arasında toplam 12 saat sürecek eğitimin konu başlıkları oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Online pazarlamanın püf noktalarından, e-ticaret ödeme sistemlerine, sosyal medya raporlamadan, başarılı e-Girişim modellerine kadar e-ticaret ve sosyal medya ekosisteminin birçok parametresine ev sahipliği yapan seminerin eğitmen kadrosu da dikkat çekiyor. Bilginet Genel Müdür Yardımcısı Merter Özdemir, PayPal Türkiye Genel Müdürü Kıvanç Onan, PayU Türkiye Ülke Direktörü Y.Emre Güzer‘in eğitimci kadrosunda yer aldığı seminer, Bilginet Plaza‘da gerçekleşecek.

Seminer hakkında görüşlerini bizimle paylaşan Merter Özdemir, geçtiğimiz yıllarda üniversitelerde verdikleri eğitimin geliştirilmiş ve güncel versiyonu olarak hazırlandıkları eğitim seminerinin ilkini gerçekleştireceklerini belirtti. Seminerin çıkış noktasının işini online dünyaya taşımış veya taşıyacak olan girişimcilerin, firma ve marka yöneticilerinin yol haritası çizmek olduğunun altını çizen Özdemir, e-ticaret modellerinde güçlü stratejik planlar dahilinde karlılık oranını en üst düzeye çıkaracak püf noktaları paylaşacaklarını söyledi.

Dijital reklam modellerindeki istatistik bilgi birikimi ve e-ticaret faaliyetleri ve sosyal medya ilişkileri gibi spesifik konuların markaların pazarlama gücüne katma değer sağlayacağının üstünde duran Merter Özdemir, günümüzde e-ticarete atılan birçok girişimin ve şirketin başarılı olamadığından söz etti. Bunun sebebini bilgi eksikliği olarak gören Özdemir, bu konuda eğitim veren bir kurum ya da kuruluşun olmamasının kendilerini harekete geçirdiğini ve seminerlere hız kesmeden devam etmek istediklerini dile getirdi.

Bilginet ve Eticad’ın yanı sıra PayPal, PayU, Ininal Mastercard, Milliyet, KreaDirect, ComputerWorld ile Hemenal.com‘un sponsorluğunda düzenlenen seminerin tüm konu başlıklarına ve katılımcılarına paylaştığımız görselden ulaşabilirsiniz.

e-ticaret ve sosyal medya yönetimi eğitim programıSosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Olcumleme tabii ki yok. Sasirtici degil.

Fikrini söyle

*