19 Aralık 2018

Bilgi’nin Eğitim Yelpazesi “Bilgi Güvenliği Teknolojisi” İle Genişliyor

bilgi-bilgi_üniversitesi-bilgi_güvenliği_teknolojisi-santral (2)İstanbul Bilgi Üniversitesi, bilgi güvenliğinin dijitalleşen günümüzde yaşamsal önem teşkil etmesi sebebiyle Bilgi Güvenliği Teknolojisi programını açıyor. 2016 – 2017 Akademik Yılı’nda eğitime başlamak üzere, kalifiye insan kaynağı ihtiyacına yönelik olarak hazırlanan programda ön lisans düzeyinde eğitim veriliyor.

Bilgi Güvenliği Teknolojisi Programını tercih eden öğrenciler, tüm sektörlere bilgi güvenliği çözümleri geliştirmek, şirketlerin siber güvenlik konusunda gereksinimlerine karşı adımlar atmak ve bilgisayar sistemleri alanında teknik destek elemanı olarak çalışabilmek üzere eğitimler alıyor. Öğrenciler, bilgi güvenliği konusunda teorik ve pratik beceriler kazanarak uzmanlaşıyor.

Bilgi Güvenliği Teknolojisi Programı ile siber güvenlik alanında eğitim alan öğrenciler, internet ve elektronik posta hizmeti veren, çok kullanıcılı bilgisayar sistemi ve ağı olan, elektronik ticaret ve uzaktan eğitim yapan kuruluşlarda; sistem güvenliği uzmanı, bilgi işlem uzmanı, sistem ve ağ danışmanı, sistem destek uzmanı ve internet programcısı gibi pozisyonlarda çalışma fırsatı buluyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*