13 Kasım 2018

Bilgiyi Görselleştiren Girişim: infovidyo.com

İnfovidyoMivima (Midilli Video Marketing) Ajansı tarafından hayata geçirilen bir içerik projesi. Bilginin hızlı ve görsel yayıldığı günümüz şartları için tasarlanmıştır ve ziyaretçisine bilgiyi en sade ve anlaşılır biçimde ulaştırmayı hedeflemekteler.

Siteye baktığımızda aslında basit bir video sitesi gibi görünse de işin aslı pek öyle değil. Sitedeki tüm videolar, infografik şeklinde. Edinmek istediğiniz bilgilere göre kategorize edilmiş videolar, sitenin kendi bünyesinde değil, orijinal yayınlandıkları kanallardan siteye embed edilerek sunuluyor. Yani bir video infografiki izlediğinizde yine orijinal sahibine katkıda bulunmuş oluyorsunuz.

infovidyo1

İster bilgi edinmek ister kendi yapacağınız infografik için ilham almak için siteyi kullanabilirsiniz. Dahası, bir video infografik yapmak istiyor ama nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, infovidyo.com bu konuda da size yardımcı oluyor. Üç farklı özellikte ve ücrette paketten birini seçerek, site ekibine kendiniz için bir video infografik yaptırtabiliyorsunuz. Bu işlemin detayları ilgili sayfada anlatılıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

 1. Bu alan adının kayıt süresi dolmuştur.

  Alan adını yenilemek için lütfen kayıt firmasıyla bağlantı kurunuz.

  mimiva.net için böyle demekte. Adres yanlış olabilir mi?

 2. Teşekkürler.
  Bu arada eticaretmag çok güzel konular yazıyor. Tebrik ediyorum.

 3. Merhaba,

  Sitede ufak bir problem yaşandı. Düzeltiyor şuanda. İlginiz için teşekkürler.

  Bize ulaşmak için merhaba@infovidyo.com u kullanabilirsiniz.

Fikrini söyle

*