21 Kasım 2018

Bilişim ve Girişimcilik Konferansı Sektörden Konuşmacılar ile Bu Cumartesi Gerçekleşiyor

IBM, Energysquare ve GBA Capital firmalarının desteğiyle gerçekleştirilecek olan, bilişim sektöründe oluşacak girişimlere yeni bir bakış açısı sağlamak amacı ile düzenlenen Bilişim ve Girişimcilik Konferansı bu Cumartesi, yani 18 Şubat tarihinde gerçekleşiyor.

Kadıköy Büyük Klüp’te saat 14:00 ile 18:00 arasında gerçekleşecek olan ve katılımın tamamen ücretsiz olacağı konferans, “Geleceğin Vizyoner Yaklaşımları ile Girişimci & Yatırımcı Buluşması” sloganını destekliyor.

Moderatörlüğünü T.C. Başbakanlık Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Gözde Kirişçioğlu’nun yapacağı konferansın amacı bilişim sektöründeki yeni yaklaşımları ve heyecan verici girişimleri tartışmak ve fikir sahipleriyle yatırımcıları buluşturmak olarak açıklanıyor.

IBM’in “Bulut Bilişim” sisteminin de tanıtılacağı programda niş bir alanda hizmet vererek sadece spor ürünlerine yönelik bir private shopping sitesi olan Spotspor örneği ile E2TT Satıs Pazarlama Yönetici Ortağı Nurkan Baykara ve kişiselleştirilmiş alışveriş start-up’ı Markadaş firma sahibi Bahar Anasmias da konuşmacı olarak yer alacak.

Konuşmacılar arasında aynı zamanda IBM Turkey Cloud Country Leader Baran Erdoğan ve Energysquare LLC. Yönetici Ortağı Mehmet T. Akalın da bulunuyor.

Konferansla ilgili daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*