16 Kasım 2018

Birhediyenvar.com: Telefon Numaranızla Hediyenizi Alın

birhediyenvar.comOnline alışveriş kültürünün sosyal hayata en çok katkı sağladığı alanlardan biri olan hediye çeki sitelerine yepyeni bir oyuncu dahil oldu. Hediye yollamak istediğiniz kişinin yalnızca e-posta ve telefon bilgilerini paylaşarak kullanabileceğiniz Birhediyenvar.com, Etohum‘un 2013 yılı içinde belirlediği 40 girişim arasında yer alıyor.

Bahar Akın ve Melis Gökal‘ın kuruculuğunu yaptığı Birhediyenvar.com üzerinden hediye yollarken; doğum günü, bayram tebriği, özür gibi farklı şablonlar eşliğinde e-posta atarak gönderebiliyorsunuz. Ayrıca hediyeyle eş zamanlı ulaşacak kısa mesaj ya da not bırakabiliyorsunuz. Gönderici için durum böyleyken alıcı, siteyle anlaşmalı markaların ürün ve hizmetlerinden sadece telefon numarasını söyleyerek faydalanabiliyor. Başka bir ifadeyle, para birimi olarak telefon numarasını kullanabiliyor. Alıcı, site üzerinden alışveriş yapabilirken, üye markaların fiziki mağazalarından da kendisine hediye edilen çek ile istediği ürünü alabiliyor.

Kendilerini yeni nesil hediye çeki sitesi olarak konumlayan Birhediyenvar.com’un kullanıcılarına sunduğu başka avantajlar da var: Farklı zamanlarda ve farklı kişilerden gelen hediye çeklerini bir bakiyede toplayabilen kullanıcılar, bu bakiyeyi tek bir marka ya da birkaç marka üzerinden harcayabiliyor. Böylece tutarı yüksek ürünlere de birkaç destekle birlikte ulaşmış oluyor. Ayrıca sitenin ücretsiz iPhone ve Android uygulaması bulunuyor.

Sitesini incelediğimiz Birhediyenvar.com’un giyimden tatile, aksesuardan elektroniğe birçok kategoride ürünü bulunuyor. Kategori olarak yeterliliğinden bahsedebileceğimiz sitenin, hediye seçeneklerini sunduğu anlaşmalı markaları arttırması gerektiğini söyleyebiliriz. Tabi bunu söylerken bir dans kursunun hediye olarak gönderilmesinin de güzel bir fikir olduğunu belirtelim.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*