15 Kasım 2018

Biruni Laboratuvarları Müşteri Memnuniyetini Artıran Pisano ile El Sıkıştı

pisano-biruni-müşteri_memnuniyeti-eticaret-pazarlamaTürkiye’nin 33 yıllık markası Biruni, Gerçek Zamanlı müşteri memnuniyeti konusunda mobil web uygulamaları geliştiren Pisano ile anlaşarak, hastaları için yeni geri bildirim kanalları yarattı.

Sağlık sektöründe, konusunda liderliğini ve referans kurum niteliğini 33 yıldır sürdüren Biruni Laboratuvarları’nın müşterileri, Pisano ile yapılan anlaşma ile birlikte tüm Biruni şubelerine yerleştirilen kiosklar yardımıyla geri bildirimlerini diledikleri her an yetkililere ulaştırabilecekler. Uygulama, Biruni’nin İstanbul’da bulunan 14 şubesine yerleştirilen kiosklardan yapılan tüm geri bildirimleri sınıflandıracak ve anında doğru yetkiliye ulaştıracak. Böylece Biruni yetkilileri gerçek zamanlı olarak hastalarıyla birebir iletişimde olabilecek.

İlgili yazı: Sosyal Medyada Olumsuz Yorumları Önleyin ve Müşteri Memnuniyetini Artırın [Röportaj]

Müşteri memnuniyeti satıştan marka imajına kadar her alanda etkili

Konuyla ilgili olarak Pisano Kurucu Ortağı Özkan Demir konuyla ilgili açıklamasında Pisano’nun müşteri memnuniyetini artırmakta sağladığı avantajlara değindi: “Biruni gibi alanında lider ve köklü bir kuruluş ile çalışmaktan ötürü çok mutluyuz. Pisano olarak hedefimiz, Biruni’nin hastalarına ve hastaların da Biruni yetkililerine anında ulaşabilmeleri ve ihtiyaç anında birbirleriyle sürekli iletişim hâlinde kalabilmeleri için doğru temas noktaları oluşturmaktı. Bu vesileyle hasta deneyiminin en iyi şekilde analiz edilip hastalar için kurum içerisinde en doğru deneyim alanlarının yaratılmasına yardımcı oluyoruz” dedi.

İlgili yazı: Türkiye Müşteri Profili: Kadınlar Online Alışverişte Erkekleri Geçti

Biruni Laboratuvarları Pazarlama Proje Yöneticisi Barış Altuğ, bu işbirliği ile ilgili olarak şunları söyledi: “Biruni olarak, tüm şubelerimizde müşteri memnuniyeti çözümleri alanında Pisano ile yaptığımız bu iş birliğinin sonuçlarını çok kısa bir sürede almaya başladık. Hasta geri bildirimi için daha önce sunduğumuz “hizmetimizden memnun kaldınız mı” anketleri yerine artık dijital ortamda ve gerçek zamanlı bir sisteme sahibiz. Hastalarımız her türlü geri bildirimlerini anında bizlere aktarabiliyor ve bizler de en kısa sürede konuyu değerlendirip onlarla iletişim kurabiliyoruz. Pisano’nun çözümleriyle her zaman olduğu gibi, şubelerimizden hizmet alanların memnuniyetini daha da arttırmayı hedefliyoruz.”Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*