13 Kasım 2018

4 Milyon Kullanıcıya Erişen BiTaksi’den Yeni Kurumsal Hizmet BiTaksi Resepsiyon

bitaksi

Akıllı telefon uygulaması BiTaksi şu ana kadar gerçekleştirdiği 4 milyonuncu yolculuğunu TaxiWorld Fuarı’nda kutladı. Ayrıca BiTaksi fuarda kurumlara birden fazla taksi çağırma hizmeti sağlayan BiTaksi Resepsiyon’un da lansmanını gerçekleştirdi.

Taksi arayan yolcu ile yolcu arayan taksiciyi akıllı telefonda buluşturarak hızlı, kolay ve güvenli seyahat ortamı sunan BiTaksi bu güne kadar gerçekleştirdiği 4 milyon yolculuğu İstanbul Taksi Fuarı TaxiWorld 2016’da kutladı.

Hizmete girdiği günden bu yana 1 buçuk bilyon kişi tarafından cebe indirilen BiTaksi ile yapılan yolculukların toplamı 35 Milyon kilometreyi aştı. İstanbul’da 11 bin, Ankara’da ise bin beş yüz kayıtlı sürücü ile hizmet veren BiTaksi’nin indirilme sayısı ise 1,5 milyona ulaştı.

BiTaksi Saha ve Operasyonlar Direktörü Çağlar Ergin yüzde yüz yerli bir yazılıma sahip olduklarının altını çizerek “BiTaksi üzerinden yapmış olduğunuz yolculukların toplamı 35 Milyon km’yi aştı. Dünyanın çevresini 800 kere dolaştık, 110 kez aya gidip geldik” dedi.

Kurumlara Resepsiyon Hizmeti

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek kullanıcılara kredi kartlı taksi yolculuğu imkanı sunduklarını belirten Çağlar Ergin, “BiTaksi Resepsiyon hizmeti sayesinde kurum ve kuruluşlar, gerek misafirleri gerekse çalışanları için hızlı ve kolay bir şekilde taksi çağırabilir. Aynı anda birden fazla taksi çağırabilir, geçmiş yolculuk bilgilerini takip edebilir, adres bilgisi girmeden tek tuşla taksi çağırma ve ücret hesaplama gibi hizmetlerden faydalanabilir” dedi.

Kurumsal yapılan tüm yolculukların kurumsal panel üzerinden anlık olarak takip edilebileceğinin altını çizen Ergin, “Resepsiyon hizmetimiz sayesinde istediğiniz tarih aralığı ve/veya çalışan için rapor alabilir, nakit ve/veya kredi kartı ödeme opsiyonları ile ödeme yapabilir, ayrıca kurumsal panel üzerinden ekleyebileceğiniz şirket kredi kartı ile tek bir kart üzerinden tüm çalışanlarınız güvenli şekilde ödeme yapabilirler” dedi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*