22 Kasım 2018

Bitaksi Ramazan Boyunca Taksimetre Açılış Ücreti Alınmayacak

bitaksi-ramazan-bitaksi_ramazan (2)BiTaksi ve BKM Express kullanıcıları, İstanbul ve Ankara’da ramazan ayı boyunca yapacakları yolculuklarda, taksimetre açılış ücretini ödemeyecekler.

Taksicilerle yolcuları buluşturarak hızlı, kolay ve güvenli seyahat ortamı sunan BiTaksi, BKM Express ile birlikte Ramazan ayı boyunca sürecek bir kampanyaya imza atıyor. BKM Express seçeneğiyle taksi çağıracak yolcular, indirim kodu girmeksizin taksimetre açılış ücretini ödemeden seyahat edecekler. Örneğin İstanbul’da 8.20 TL tutan bir taksi yolculuğunda BKM Express ile taksi çağıran BiTaksi yolcusu 5 TL ödeyecek. Ankara’da ise 8,10 TL tutan bir taksi yolculuğunda ödeme 5 TL olarak gerçekleşecek. Tutar BiTaksi ödeme ekranında otomatik olarak düşülecek.

5 TL üzeri yapılan yolculuklarda geçerli olacak olan kampanyadan her müşteri günde bir defa, toplamda ise 10 kez faydalanabilecek.

İlgili yazı: BiTaksi’den Yeni Uygulama: Taksi Yolculuklarınızı Haritada PaylaşınSosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*