19 Kasım 2018

BiTaksi’den Yeni Uygulama: Taksi Yolculuklarınızı Haritada Paylaşın

BiTaksi 2

Akıllı telefondan taksi çağırma uygulaması BiTaksi yolculukları harita üzerinden gerçek zamanlı olarak paylaşımına ve takibine olanak veren yeni özelliğini duyurdu.

Taksi plakasını mesaj atmaya gerek kalmıyor

Taksi ile çocuğunu bir yere gönderirken güvenli bir şekilde yolculuk ettiğinden emin olmak isteyen veya geç saatte bir yere giden BiTaksi kullanıcıları, artık taksinin plakasını mesaj atmak zorunda kalmayacaklar. Yeni özellik sayesinde yolcular bindiği taksinin sürücü ile plaka bilgilerini, sürücü puanını ve aracın haritada nerde bulunduğunu, SMS, WhatsApp ya da diğer sosyal ağlar aracılığıyla istediği kişiyle paylaşabiliyor. Bu da haber verilen kişilerin taksi yolculuğunu anlık (gerçek zamanlı) olarak takip etmesini sağlıyor.

12 bin taksi, 1,5 milyon kullanıcı

Yolcularına kredi kartı, BKM Ekspress ve PayPal ile de ödeme imkanı sağlayan BiTaksi uygulamasına İstanbul’da 11 bin, Ankara’da ise 1000’in üzerinde taksi şoförü kayıtlı bulunuyor. BiTaksi uygulaması iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlara 1,5 milyondan fazla kişi tarafından indirildi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*