16 Aralık 2018

Yemek İndirimleri Uygulaması BiteHunter’a 800 Bin Dolarlık Yatırım

Bu senenin Haziran ayında New York, San Francisco ve Chicago’da yayına başlayan, üyelerine yakın civarlarda bulunan yemek fırsatlarını sunan mobil uygulama BiteHunter, 800 bin dolarlık yatırım aldı.

Haziran ayında yayına giren mobil uygulama, Ekim ayında aralarında Groupon‘un lokasyon odaklı mobil uygulaması Groupon Now, LivingSocial ve Yelp’in de bulunduğu pekçok fırsat sitesi ile işbirliğine girmişti.

Firma yetkilileri, yeni yatırımı farklı platformlarda atılımlar gerçekleştirmek ve fırsat kapasitesini geliştirmek için kullanacaklarını belirtirken, kişiselleştirilmiş fırsat önerilerinin de uygulamalarda yer alacağı, müşterilerinin BiteHunter’da kayıtlı kredi kartları ile farklı fırsat sitelerindeki fırsatları bile herhangi bir ödeme bilgisi girmeden ödeyebilecekleri bir sistem oluşturacaklarını ilettiler.

BiteHunter CEO’su Gil Harel, firmanın hedefinin ABD’de yer alan yemek fırsatlarının en az %70’inin uygulama dahilinde gösteriliyor olması olduğunu paylaştı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*