12 Kasım 2018

Bitenekadar.com’dan Her Gün Farklı Bir Ürün

Türkiye’de gelişen online alışveriş pazarı fırsat sitelerinin de sayılarının artmasını sağlıyor. Bitenekadar.com da bu fırsat sitelerinden biri. 2007 yılında kurulan şirketin amacı, tek bir ürünü stoklarda bitene kadar satarak, her gün farklı bir ürün satmak. Her gün saat 12.00’de tek bir ürünü satışa çıkıyor ve gün içerisinde o ürün eğer stoklarda biterse, gün içinde farklı ürünler de satışa çıkıyor.

Bitenekadar.com çeşitli kategorilerde, farklı ürünleri düşük fiyatlarla kullanıcılarla buluşturmayı hedefliyor. Sitede 7 ana kategori ve her ana kategorinin altında da ürün özelliklerine göre alt kategoriler bulunuyor. Ana kategoriler arasında “kişisel, teknoloji & araç ve özel fırsatlar” gibi seçenekleri bulmak mümkün. 2000’den fazla ürün seçeneğine sahip olan site oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Bitenekadar.com şu an bedava asma kilit kampanyasıyla kullanıcılarının karşısında. Sitenin bu ilginç kampanyayı yapmasının amacının, insanların ilgisini çekerek sitenin bilinirliğini daha da artırmak olarak değerlendirmek yanlış olmaz. Bedava asma kilit fırsatı insanların ne kadar ilgisini çeker bilinmez; ama bedava ürün vermek her zaman insanlarda talep ve merak uyandırmayı bir şekilde başarıyor.

Her geçen gün yeni ürünler ekleyerek büyümeye devam ve Facebook’ta 140 bin takipçisi olan Bitenekadar.com’un bu kampayayla daha da ses getirmesi ve takipçi sayısını da arttırarark ilerleyen zamanlarda isminden daha çok söz ettirmesi bekleniyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Sitede satışa sunulan ürünlere baktım da, oldukça değişik, ilginç ve güzel ürünler var 🙂 Hele şu; http://www.bitenekadar.com/3-adet-dantel-islemeli-gogus-dekolte-kapatici-34024-firsat-urun

Fikrini söyle

*