14 Kasım 2018

BKM Express ve BiTaksi’den Dijital Cüzdan İşbirliği

İnternet alışverişleri ve para göndermede en kolay yöntem olan BKM Express, BiTaksi’yi de bünyesine aldı. Taksi ücretini BKM Express ile tek tıkla ödemek nakit ödemeden daha kolay. Ayrıca bu yeniliği tanıtmak için BKM Express kullanarak yapacağınız ilk taksi ödemesinde de %99 indirim uygulanıyor.

Evden cüzdansız çıksanız bile hayatınızı kolaylaştıran dijital cüzdanınız BKM Express, akıllı telefonunuz sayesinde taksi çağırmanızı sağlayan BiTaksi’de tek tıkla ödeme yapmanızı sağlıyor. Yol kenarlarında taksi peşinde koşmayı ortadan kaldıran BiTaksi, BKM Express sayesinde taksi koltuğundayken pantolon ceplerinde ve cüzdanda para arama, para üstü bekleme gibi sıkıntılara da son veriyor.

Tek tıkla güvenli ödeme

BiTaksi aracılığıyla bindiğiniz her takside hem güvenli hem de en hızlı ödemeyi yapmak için, akıllı telefonunuzda BiTaksi ve BKM Express ücretsiz uygulamalarını bulundurmanız yeterli. Bitaksi uygulamasına, ödeme aracı olarak BKM Express’i bir kez ekledikten sonra taksi ödemenizi tek tıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Dijital cüzdan uygulaması BKM Express’i App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak telefonunuza indirip kartlarınızı cüzdana ekleyerek, hem kartlarınızı yanınızda taşımak zorunda kalmıyorsunuz hem de ödemelerde hız ve güvenliği bir arada sağlıyorsunuz.

BKM Express daha önce de PayU ile işbirliğine gitmişti. BiTaksi ise PayPal’ı ödeme seçenekleri arasına dahil etmişti.

 Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*