12 Aralık 2018

Black Friday PayPal Mobil Ödemelerini %500 Arttırdı

ABD’deki 3 günlük alışveriş çılgınlığı devam ederken, firmalar arka arkaya geçen seneye kıyasla satış karşılaştırma haberlerini yayınlıyorlar.

Bu tarz haberlerden bir tanesi de online ödeme devi PayPal‘den geldi. Firma Şükran Günü ile başlayan indirim ve alışveriş döneminde geçen seneye kıyasla %500’ün üzerinde mobil ödeme artışı yaşandığını açıkladı.

Black Friday’de geçen seneye kıyasla %511 artış olduğunu paylaşan PayPal, Şükran Günü mobil ödeme rakamlarının ise 2010 yılına kıyasla %538 arttığını açıkladı.

Cyber Monday olarak da geçen Pazartesi günkü ödeme oranlarının da geçen seneye fark attığı PayPal yetkilileri tarafından belirtilirken, dünün satış oranları ile ilgili detaylı bir bilgi henüz firma tarafından paylaşılmadı.

Ebay de başlattığı Cyber Monday indirimde iPad 2’yi 50$ indirim ile 499$’a satarken, dakikada iki iPad 2 satışı gerçekleştiği ve ürünün satışa konulmasının üzerinden 2 saat geçmeden tükendiği belirtildi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*