14 Kasım 2018

Bloom and Fresh’le Şık ve Hesaplı Çiçek Gönderimi

Bloom_and_fresh

Butik çiçekçi kalitesini internet ortamına taşıyarak İstanbulluların çiçek gönderme deneyimini değiştirmeyi hedefleyen Bloom and Fresh kısa sürede odaklı bir hedef kitlede ciddi bir bilinirliğe ulaştı.

Altı temel değer etrafında kurulan Bloom and Fresh, mevsimsel olarak hazırladığı ve içinde her birinin bir hikayesi olan birbirinden farklı düzenlemelerin yer aldığı bir koleksiyon sunuyor.

Artık Çiçekler de Stil Sahibi

Bloom and Fresh’in tasarımları, Florart Çiçek Eğitim Atölyesi’nden Buse Hekimci tarafından floral tasarım prensipleri ve Bloom and Fresh’in marka hedefleri doğrultusunda mevsimin en taze çiçekleri ile özenle hazırlanıyor.

Koleksiyonunda az sayıda ama her zevke ve ihtiyaca uygun düzenleme bulunduran Bloom and Fresh’in bir diğer vaadi ise, internetten verdikleri siparişlerde hayal kırıklığına uğrayanlara bir müjde niteliğinde. Bloom and Fresh hazırladığı düzenlemeleri her zaman internet sitesinde göründüğü gibi, bir başka deyişle çiçeklerin değişmediği, renklerin farklılaşmadığı bir şekilde müşterilerine ulaştırma sözü veriyor.

Bloom_and_fresh

 

Ustaların tasarımı

Çiçeklerinin tazeliğini her şeyin önünde tutan Bloom and Fresh’te belli düzenlenmelerin bu nedenle sıklıkla tükendiği görmek mümkün. Kendileri bunu “Çok basit; kendi sevdiklerimize göndermeyeceğimiz çiçekleri başkalarına da gönderemeyiz” diye açıklıyor. Çiçeklerinin tazeliği için destek vitaminlerinden özel çiçek dolaplarına kadar bir çok metodu da etkin kullandıklarını belirtiyorlar.

Çiçeklerinin yanı sıra internet sitesi de alışılagelmiş e-ticaret sitelerinden oldukça farklı olan Bloom and Fresh birbirinden farklı tasarımlarının yanında özel mumla mühürlenmiş mesaj kartları gibi bir çok farklı detay ile İstanbulluların çiçek deneyimini baştan aşağı değiştireceğe benziyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. semik yalçın der ki:

    çalışan sayısı kadar günlük sipariş almıyordur bu site

Fikrini söyle

*