20 Kasım 2018

Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Konferansı 10-11 Aralık’ta

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün düzenlediği 2. Girişimcilik Konferansı, üniversiteli genç girişimcileri sektörün önde gelen isimleriyle aynı çatı altında buluşturuyor.

10 ve 11 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan etkinlik kapsamında, “Sürdürülebilir/Yeşil Girişimcilik” ve “Girişimcilik nedir?” temalı oturumlar, girişimci olmak isteyen gençlerin yoluna ışık tutacak. İlk gün, Divas Diamond Yönetici Ortağı Ertuğrul Belen‘in konuşmalarının ardından Girişim Fabrikası Direktörü İhsan Elgin “Girişimciliğin Akademik Boyutu” konulu bir konuşma gerçekleştirecek. Ardından düzenlenecek olan “Melek Dokunuşu” panelinde ise; 212 Genel Müdürü Ali Karabey, Yemeksepeti Kurucu Ortağı Melih Ödemiş ve Inventram Genel Müdürü Cem Soysal söz alacak. Ayrıca, Brightwell Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Manas ve GİŞKAD Onursal Başkanı Cavidan Demirağ‘ın da sahne alacağı etkinliğin ilk gününün ardından ise, “İnternet-Dijital Girişimcilik” ve “Genç Girişimciler” konuları altında oturumlar gerçekleştirilecek.

Hepsiburada Genel Müdürü İlker Baydar‘ın konuşmasıyla başlayacak olan ikinci gün, Mekanist.com kurucusu Ali Servet Eyüboğlu‘nun sunumuyla devam edecek. “Mobil Girişimcilik” konusunda ise Pozitron CEO’su Fatih İşbecer‘in tecrübelerini gençlerle paylaşacağı etkinlikte sırasıyla; JCI’dan İsmail Haznedar, Lidyana.com kurucusu Hakan Baş ve 41? 29! kurucusu Alemşah Öztürk söz alacak.

Katılım kapsamında herhangi bir ücret talep edilmeyen aktivitenin kapılarının ise, girişimciliğe ilgi duyan herkese açık olduğunu belirtelim. Ayrıca etkinlik kapsamında düzenlenecek 4 oturuma katılanlara da bir sertifika verilmesi planlanıyor. Boğaziçi Üniversitesi, Demir Demirgil Salonu’nda gerçekleştirilecek konferansa, özellikle girişimciliğe ilgi duyan ve kendi girişimini kurmak isteyen gençlerin katılmasını öneriyoruz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*