20 Kasım 2018

Kredi Kartlarıyla Entegreli Uygulama Budgetable İlgi Alanlarına Uygun Fırsatlar Sunuyor

Teknoloji start-uplarının merkezi ABD’de yeni bir uygulama indirim ve fırsatlar alanında tüketiciler ile buluşuyor.

Fırsat sektöründe çoğu tüketicinin ilgi alanlarının dışında fırsatlar alarak email bombardımanından sıkılmasını kaynak alarak hayata geçirilen Budgetable, tüketicilileri uygulamaya kredi kartlarını entegre ederek alışverişleri doğrultusunda fırsatlar sunmaya çağırıyor.

Kredi kart alışveriş verilerini kullanarak en çok alışveriş yapılan mağazaların listesini çıkaran Budgetable, bu mağazalarda indirim fırsatları olduğunda bunları uygulama sahibine ileterek, hem tüketicileri sevdikleri markanın indirimini araştırmak zorunda kalmaktan, hem de ilgi alanı dışında pekçok fırsatı email kutusundan silmekten kurtarmayı hedeflediğini belirtiyor.

Kullanıcılarına alışveriş alışkanlıkları verilerini de sunan Budgetable, ufak ama düzenli yapılan alışverişlerin aylık toplamının bazen şaşırtıcı boyutlara ulaştığını, kullanıcılarına harcamalarının toplamını da detayları ile beraber sunmayı amaçladıklarını paylaşıyor.

Budgetable, indirim fırsatlarının yanı sıra bütçe planlaması ve kredi kartı ödeme tarihleri alarm uygulaması ile tüketicileri hedefliyor.

Yararlı görünen pekçok hizmeti bir arada sunsa da, tüm kredi kartı verilerine ulaşarak analitiklerini oluşturan uygulamanın gizlilik koşullarına gittikçe daha fazla dikkat eden kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağını ilerleyen günler gösterecek.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*