14 Kasım 2018

Bukombin.com’dan İstanbul Moda Haftasına Özel Online Moda Kampanyası

bom-640x236
Kuruçeşme’de dün başlayan İstanbul Moda Haftası için Bukombin.com moda tutkunlarına özel bir moda kampanyası düzenliyor. 09 Ekim saat 21:00’de başlayacak olan Bukombin.com online moda gecesi 10 Ekim gecesi saat 23:59’a kadar devam edecek.

Kullanıcıların moda ve dekorasyon ürünlerini detaylı bir şekilde arayarak, site üzerinde kendi kombinlerini yapabildikleri Bukombin.com’in, bu etkinlik süresinde moda severlere yeni sezon ürünlerinde indirimler sunacağı kampanyasının ismi ise BOM 2013 olarak tanıtılıyor ve kampanyaya erişim 09 Ekim akşamı saat 21:00’da başlayacak.

Son dönemlerde Türkiye’de açılan moda girişimlerinin de etkisiyle beraber son kullanıcıların modaya olan ilgisi de artıyor. Bu ilgiyi fark eden girişimler de kullanıcıları online alışverişe yönlendirebilecek çalışmalar yaparak hem site ziyaretlerini hem de yapılan alışverişleri artırmaya çalışıyorlar.

Mercedes-Benz ve American Express sponsorluğunda 7-10 Ekim tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Moda haftasında 29 defile ve 11 stüdyo yer alacak. İstanbul Moda Haftası’nın detaylı programı için buraya bakabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. vermiş oldugunuz bilgiler için tesekürler

  2. Verilen bilgi için teşekkürler iyi günler:)

  3. zengin insanlar için yapılmış bir site bu kombin ucuzdan birkaç parça bir şeyler alayım diyecek insanlar bu kombin ‘da uygun fiyatlı bir şeyler bulamazlar zaten ucuzuz falan diye de bir tutumları yok paranız varsa bu kombin’dan yorulmadan şık giyinebilirsiniz ama paranız varsa :)http://www.flexservis.com

  4. valla bukombin com düşüncede mükemmel ama paha da ağır bir site güzel bir kombin beğendim

  5. bukonbin orta gelirli aileler için pahalı olsada çok güzel tasarımları var hem aldıgın ürünüde yıllarca giyebiliyorsun kolay kolayda rengisolmuyor bu yüzden tercihlerimin arasında

Fikrini söyle

*