13 Kasım 2018

Çin Devlet TV Kanalı Netflix Benzeri Hizmete Başlıyor

Online video izleme hizmetleri dünyanın her yerinde popüler hale gelirken, dünyanin en dikkat çeken ekonomilerinden biri olan Çin’de devlet kanalı ile yayın yapan bir kanal Netflix benzeri online video izleme hizmeti başlatacağını açıkladı.

TV şovlarını ve filmleri Çinli tüketicilerle buluşturacağını belirten Çin devlet film kanalı M1905, hizmetin Hollywood için büyük bir kazanç kaynağı olacağını belirtti.

Bu senenin dördüncü çeyreğinde yayına başlayacağı belirtilen online video hizmeti için Hollywood’un büyük stüdyolarından biri ile ilk anlaşmanın imzalandığı paylaşıldı.

Uygun fiyata Çinli tüketicilere Hollywood içerikleri ile buluşturmayı planladıklarını ileten M1905 yetkilileri, bunun Hollywood’un Çin’e ithalatını arttıracak ve iki ülkenin kültür bağını kuvvetlendirecek bir girişim olduğunu ilettileri.

M1905.com kanalında 6000 Çince filmin yer aldığı, online kanalın günlük 4 milyon tekil ziyaretçiye, 16 milyon sayfa gösterimine ulaştığı kanal tarafından paylaşıldı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*