16 Kasım 2018

City Mobil ve Groupon İşbirliğiyle 1200 İstanbul Havaalanı Transferi

city-mobil-groupon-istanbulTaksilerden daha konforlu araçlarla şehir içi ulaşım hizmeti veren City Mobil, Groupon ile yaptığı işbirliğiyle Haziran ayında 1195 İstanbul havaalanı transferini başarıyla gerçekleştirdi.

Sabiha Gökçen Havaalanı ve Atatürk Havaalanı’na transferi ve karşılamayı kapsayan bu çalışmada City Mobil misafirlerinin %70’ nin Sabiha Gökçen Havaalanı başlangıçlı veya bitişli transfer hizmeti alması dikkat çekici bulundu.

2013 yılında İstanbul’da başlayan uygulamayla taksilerin elinde tuttuğu şehir içi ulaşım tekeli kırılmış ve belli şartları yerine getiren firmalara İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı UKOME tarafından şehir içi ulaşım yetki belgesi verilmişti. City Mobil markası altında faaliyet gösteren GLOBUS A.Ş. de sahip olduğu 44 Chevrolet Cruze 2.0 otomobil ile bu alandaki en büyük filoya sahip birkaç firmadan bir tanesi durumunda.

GLOBUS A.Ş. kurucu ortağı Turan Turanlı, tanıtım amacıyla yaptıkları Groupon çalışmasıyla operasyon konusunda yeterliliklerini kanıtladıklarını, İstanbulluların da makul fiyatla City Mobil ile tanıştığını belirterek City Mobil’in taksi ile shuttle firmaları arasında sıkışan müşteriye soluk aldıracağını vurguladı.

City Mobil, Istanbul havaalanı transferi dışında şehir içinde taksi gibi de hizmet veriyor. Müşterilerini diledikleri yerden alıp diledikleri yere götürüyor. Müşteri talep ederse bekliyor ve geri getirebiliyor. Kişiler City Mobilin profesyonel ve prezantibl şoförlü otomobillerini saatlik, yarım veya tam günlük kiralayabiliyor.

Kurumsalhaberler.com ile ortak hazırlanan Basın Bülteni sayfamıza göz atabilir ve siz de basın bültenlerinizi paylaşabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*