13 Kasım 2018

Ciz.io’da Artık SWOT Kanvasları da Oluşturabilirsiniz

Cizio-swot-kanvas-girişimcilik-girişimci (2)İyi iş fikirlerini gerçeğe dönüştürmek isteyen girişimciler için tasarlanmış yeni nesil iş modeli planlama platformu Ciz.io 4500 girişimci için iş fikirlerinin, güçlü ve zayıf yönlerini tanımlamayı; potansiyel fırsatları ve ortaya çıkabilecek tehditleri değerlendirmeyi ve bu sayede girişimci için stratejik planlama yapmayı kolaylaştıran SWOT kanvasını kullanıma sundu.

SWOT kanvasları neden önemli?

SWOT kanvasları, iş hedefine giden yolda rekabet ortamına, iç faktörlere ve dış faktörlere yönelik gerçekçi tanımlamalar yapabilmeyi; bu sayede, girişimcinin atacağı adımları doğru ve sağlıklı şekilde planlayabilmesini mümkün kılıyor.

İlgili yazı: İzmirli Girişimciler Ciz.io Meetup’da Buluştu

Ciz.io’da SWOT kanvasları oluşturmak çok kolay!

Ciz.io, girişimcinin SWOT kanvasları kolayca oluşturabilmesi için her kolonda cevaplaması gereken soruları soruyor ve girişimciye rehberlik ediyor. Kullanıcının tek yapması gereken birer post-it oluşturmak ve sorulara gerçekçi yanıtlar verebilmek. Diğer tüm kanvaslarda olduğu gibi Ciz.io SWOT’ta da ekipler takım arkadaşları ile birlikte eş zamanlı olarak çalışılabiliyor.

Girişimcinin serüveninde yola çıkış noktası

Bugün itibarıyla 4.500’ün üzerinde girişimci kullanıcıya ve 1950 yaratılmış iş fikrine rehberlik yapan Ciz.io kullanıcı bazında aylık %13’lük bir büyüme gösteriyor. 2016 sonuna kadar 10 bin girişimcinin serüveninde yola çıkış noktası olarak konumlanmayı, en değerli ve kolay kullanılabilir girişimcilik araç setini kullanıcılarına sunabilmeyi ve yatırımcı ekosistemi için rafine ve zengin bir girişimci veri tabanı sunmayı amaçlayan Ciz.io’da ilk SWOT kanvasını giriş yaparak veya Ciz.io’ya ücretsiz kayıt olarak oluşturabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*