16 Aralık 2018

Çizgi Roman Karakterleri KahramanlarBurada.com’da

Çizgi roman severleri oldukça mutlu edecek bir site geçtiğimiz ay hizmete girdi.

Ekim 2008’den beri KahramanlarSinemada.com ile çizgi roman kahramanlarının film, dizi ve TV şovları hakkındaki detaylı bilgileri içerik olarak okuyucuları ile paylaşan Hakan Tunga Kalkan’ın AB Yazılım Hizmetleri ile ortaklaşa kurduğu KahramanlarBurada.com oldukça ilgi çekici bir e-ticaret sitesi.

Site kuruculurı, çizgi romanlara olan ilgilerine değinerek, Türkiye’de çizgi roman kahramanlarının ürünlerinin yer aldığı geniş çaplı bir e-ticaret sitesi olmadığını fark ettiklerini, ardından bu alanda çizgi roman severlerin işini kolaylaştırmaya karar verdiklerini iletiyorlar.

Yedi kişilik bir ekip ile Batman’den, Süperman’e pekçok süper kahramanın çizgi roman, giyim, film, oyuncak ve aksesuar gibi farklı ürünlerini çizgi romanseverler ile buluşturmayı planlayan site kurucuları, Kahramanlar Sinemada’nın takipçilerinin site içerisindeki ürünler konusunda onlara oldukça yararlı fikirler verdiklerini iletiyorlar.

Sosyal medyada takipçileri ile sıkı ilişkiler içerisinde olduklarını paylaşan site kurucuları, ürünlerini teminini iç ve dış pazarlardan yapacaklarını, hem tedarikçilerine hem siteden alışveriş yapan kesime değer sağlayan bir online alışveriş sitesi olmayı hedeflediklerini paylaşıyorlar.

Biz de oldukça niş bir pazara hitap eden bu yeni e-ticaret sitesine başarılar diliyoruz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*