21 Kasım 2018

Email Pazarlama Firması Constant Contact SinglePlatform’u Satın Aldı

Firmalara email pazarlama başta olmak üzere, sosyal medya da dahil farklı pazarlama çözümleri sunan Constant Contact, markaların online platformlarda bulunmaları adına listeleme hizmeti sunan SinglePlatform‘u yaklaşık 70 milyon dolara satın aldı.

Aralarında The New York Times, UrbanSpoons, YellowPages da olmak üzere 48 farklı içerik sitesinde sisteminde bulunan firmaların listelenmesini sağlayan SinglePlatform, içerik sitelerine bu sene 79 yeni sitenin ekleneceğini açıkladı. Firma tarafından paylaşıldığına göre, networkunde bulunan içerik siteleri ayda 200 milyon müşteriye ulaşabiliyor.

Constant Contact, SinglePlatform’un gelecek 2 yıl içerisinde belli hedeflere ulaşması halinde firmaya 10 ile 30 milyon dolar arasında bir ek bedel daha ödeyecek.

10.000 müşterisi olduğu belirtilen SinglePlatform, müşterilerinin 600.000 listelemelerinin içerik sitelerinde yer aldığını da açıklıyor. SinglePlatform CEO’su satın alımın ardından SinglePlatform Başkan Yardımcısı ünvanı ile Constant Contact CEO’suna rapor vermeye başlayacak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*