18 Kasım 2018

D-CAT Technologies ve SAP İş Zekası etkinliğinde buluştu

is-cozumleri-toplantisiD-CAT Technologies ve SAP 30 Mayıs Perşembe günü Sait Halim Paşa Yalısı’nda yapılan ‘Bir de Onlardan Dinleyin’ başlıklı İş Zekası etkinliğinde buluştu.

D-CAT Technologies ile SAP bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdikleri SAP BusinessObjects İş Zekası Çözümlerini Bir de “Onlardan Dinleyin” etkinliğinde buluştular.

30 Mayıs 2013’ de Sait Halim Paşa Yalısı’nda yapılan ve yoğun ilgi gören etkinliğie çeşitli sektörlerden üst düzey teknoloji yöneticileri katıldı. Etkinliktee SAP ve D-CAT Technologies, iş zekası çözümlerini anlatan sunumlar yaptılar. Günün sonunda ise kurumlarında iş zekası çözümleri kullanan Anadolu Sağlık Merkezi, Dumankaya A.Ş., Interpartner Assistance ve Semak Makine şirketlerinin konuşmacıları bir panel ile kendi başarı hikayelerini bizzat konuklar ile paylaştılar.

Kurulduğu günden beri; mobil teknolojiler, iş zekası, yazılım geliştirme ve inovasyon projelerinde başarıyla yer alan D-CAT Technologies Genel Müdürü Ali Yıldırım konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı; “Artık geleneksel hale gelen bu etkinlik her yıl artan bir ilgi ile karşılaşıyor. İş Zekası konusundaki bilgi birikimimiz ve tecrübemizi katılımcılarla paylaşmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Ayrıca iş zekası konusunda birlikte çalıştığımız müşterilerimizin konuşmacı olarak katılıp, kendi deneyim ve proje süreçlerini aktarmaları, özellikle kendi iş zekası projelerine başlamayı planlayan izleyiciler açısından çok büyük bir değer teşkil ediyor.”

Kurumsalhaberler.com ile ortak hazırlanan Basın Bülteni sayfamıza göz atabilir ve siz de basın bültenlerinizi paylaşabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*