11 Aralık 2018

Debenhams Facebook Sayfasını Beğenenleri Facebook Kredisi ile Ödüllendiriyor

Debenhams, sosyal medyada müşterileri ile iletişimini arttırabilmek adına Facebook sayfasını beğenen ya da Debenhams email bültenine üye olan müşterilerine Facebook kredisi vereceğini belirtiyor.

Debenhams, bu uygulaması ile Facebook kredisini oyun uygulamaları haricinde dağıtan ilk markalardan olacak.

Uygulamayı sınırlı bir süre boyunca devam ettireceklerini ileten Debenhams yetkilileri, Facebook kredisi dağıtımının ne zamana kadar devam edeceğini ise belirtmiyorlar.

Debenhams Reklam ve Marka Yöneticisi Jane Exon, Facebook kredisi dağıtırken, Channel 5‘ın başarılı kampanyasından esinlendiklerini belirtiyor.

Channel 5, Facebook kredilerini oyunlar haricinde kullanımını sağlayarak, Big Brother dizisinin oylamaları için kullandırmaya başlatmıştı.

Exon, Channel 5’ın başarısından ilham alarak, Facebook kredisi dağıtmaya başladıklarını ileterek, Facebook kredilerinin sadece oyunlar için kullanılma devrinin kapandığına inandıklarını ekliyor.

Debanhams, Facebook üzerinde aynı zamanda güzellik ürünleri için bir sadakat ve yorumlama sayfası da açarak, ürünlere tıklayan müşterilerin direk online sayfalarından alışveriş yapmalarına da olanak tanıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Bu facebook terms&conditions’a aykiri degil mi peki?

Fikrini söyle

*