17 Kasım 2018

Decide.com’dan Harcama Farkınız İade

Geçtiğimiz sene içerisinde 8.5 milyon dolar yatırım alarak elektronik ürünlerinde yanlış zamanlama ile yapılan alışverişlere son vermek üzere bir hizmet başlatan Decide.com, yeni ve iddialı bir fırsat hizmetini devreye sokuyor.

Elektronik ürünleri satın almak için en uygun zamanları tüketicilere sunan, tahminlerine ve markaların yeni ürün açıklamalarına göre ürün fiyat azalmalarını öngören bir algoritmaya sahip olan firma, tüketicilere istedikleri ürünü şimdi almalarının mı bir süre beklemelerinin mi daha kazançlı olduğunu gösteriyor.

Decide.com, yeni hizmeti ‘Got Your Back’ programı ile satın almak için en uygun zaman olduğunu ileri sürdüğü 10 farklı ürünü ana sayfasından takipçilerine duyuracak.

Ürünleri sınırlı sayılarla satışa sunacak olan firma, sitesi üzerinden bu ürünü alan tüketicilere en iyi fiyat garantisi sunmak adına farklı bir uygulama ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Decide.com, satın alınan ürünün fiyatının 2 hafta içerisinde düşmesi halinde fiyat farkını tüketicilere iade edeceğini açıklayarak, fiyat tahmin algoritmaların garantisini müşterilerine sunmayı planlıyor.

Ana sayfadan en iyi fiyatlarla satışa çıkan ürünler her gün değişirken, ürünlerin oldukça hızlı satıldığı ve gün bitmeden sona erdiği sıklıkla görülüyor. Site aynı üründen kaç taneyi satışa sunduğunu açıklamazken, satış rakamlarında çok yukarıya çıkmamayı da garanti altına almaya çalışıyor gibi görünüyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*