16 Aralık 2018

Decide.com Consumer Reportsla Ortaklaşa Fırsat Bloğu Kuruyor

Haziran ayında yeni hizmete soktuğu projesi ile tüketicilere elektronik ürünleri almanın en iyi zamanlarını bildiren web sitesi Decide.com, Comsumer Reports ile işbirliği içerisinde bir blog yayını yapmaya hazırlanıyor.

Consumer Reports sayfasında, elektronik ürün tavsiyeleri altında yayına giren blogda, Decide.com algoritması tarafından satın almak için en uygun zaman olduğu belirlenen ürünler ve nereden alınmaları gerektiği paylaşılıyor.

Decide.com, Haziran ayında hizmete soktuğu algoritmasında, bir ürünü satın alır almaz bir üst modelinin piyasaya sürülmesi, fiyatında hissedilir bir indirim yapılması gibi faktörleri en aza indirmeyi hedeflemişti.

Firma, tüketicilerin satın almak istedikleri ürün ve modelini site üzerinde aratması ile, ürünü almak için uygun zaman olup olmadığını, bir üst modelin ya da muhtemel fiyat indiriminin ne zaman olacağını tüketicilerle paylaşıyor.

“Deals of the Day” adı ile hizmete sunulan proje, hem Decide.com’un yaygınlığını arttıracak, hem de Consumer Reports’un uzun zamandan beri kaybetmiş olduğu popularitesine yeniden kavuşmasına yardımcı olacak gibi görünüyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*