16 Kasım 2018

Dekorazon.com Depo ve E-Lojistik Yönetimi İçin LA Çözümlerini Kullanacak

dekorazon

2010 yılında “Thanx.Co” markasıyla mimarlık alanında hizmet vermeye başlayan Zeynep Ilıcalı‘nın yeni projesi olan ev yaşam ve dekorasyon sitesi Dekorazon.com, tüm ev dekorasyon ürünleriyle birlikte mimari dekorasyonu Genel Müdür Can Arda’nın yönetiminde e-ticaret ile birleştirmekte.

Dekorazon.com, ürün ve dekorasyon hizmeti kalitesi ile birlikte müşteri teslimat hizmetinde de aynı kaliteyi devam ettirebilmek amacıyla lojistik operasyonlarını sistemli bir hale getirmeye karar verdi. Özellikle son dönemlerde e-ticaret sektöründeki başarılı tedarik zinciri yönetim projeleri ile adından söz ettirmeye başlayan LA Software Group ile depo ve e-lojistik yönetimi projesine başlama kararı alan Dekorazon.com, müşterilerine kusursuz bir sipariş karşılama deneyimi yaşatabilmek istiyor. Genel Müdür Can Arda, projeden başlıca beklentilerini hatasız ve zamanında sipariş hazırlama ve teslimat ile sipariş hazırlama maliyetlerinden tasarruf olarak özetlemekte.

LA’nın e-ticarete özel çözüm ve yaklaşımıyla gerçekleşecek proje ile Dekorazon.com’un operasyon yönetimi, müşteri sipariş yönetimi, depo yönetimi, paketleme, teslimat yönetimi ve iade süreçleri gibi konularda kusursuz bir sistem sunması bekleniyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*