12 Aralık 2018

Delta Müşterilerine Özel LivingSocial Fırsatları

Delta Havayolları, LivingSocialla işbirliğine giderek Delta.com müşterilerine seyahat ettikleri noktalara ait fırsatları sunmaya başlıyor.

Delta’nın web sitesinde bulunan My Trips (Seyahatlerim) linkinden LivingSocial’ın fırsatlarına ulaşabilecek olan Delta.com üyeleri, seyahat rezarvasyonlarını yapar yapmaz gidecekleri bölgenin yerel fırsatlarını görüntüleyebilecekler.

Delta E-Ticaret Başkan Yardımcısı, LivingSocial ile beraber sunacakları seyahat noktası odaklı fırsatlarla, kişiselleştirilmiş hizmete yeni bir boyut kazandırdıklarını, yeniliklerine devam edeceklerini iletti.

Ağustos 2010’da web sayfaları üzerindeki My Trips bölümünü yenileyen Delta Havayolları, üyelerine gidecekleri noktalara ait otel, araba kiralama, havaalanı park hizmeti gibi alanlarda önerilerde bulunmaya başlamıştı.

Firmanın diğer yenilikleri arasında ise Facebook üzerinden check-in ve rezervasyon hizmeti ve Twitter hesabı @DeltaAssist ile 24 saat canlı müşteri destek hizmetleri bulunuyor.

Delta.com aynı zamanda yenilenmiş web sitesi ile Compuware Gomez tarafından en iyi performans gösteren ve en güvenilir web sitesi olarak adlandırıldı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*