15 Kasım 2018

di Deva: Dünyaca Ünlü Markaları Çocuklarla Buluşturuyor

Yeni bir girişim olan di Deva için dünyaca ünlü markaları bir araya toplayan bir moda kulübü diyebiliriz. Ancak di Deva bu ünlü markaları yetişkinler için bir araya getirmiyor. Şirketin hedef kitlesi 0-8 yaş arasındaki bebek ve çocuklar. Tabi ki o yaştaki çocukların alışveriş yapması mümkün olmayacağı için, şirketin hedef kitlesi yine bir bakıma modaya düşkün ebeveynleri kapsıyor.

Çocukların, anne ve babalarının eşliğinde istedikleri ürünleri buradan seçerek kendi tarzlarını oluşturmalarını hedefleyen di Deva’da “bebek, kız ve erkek” olmak üzere üç farklı kategori bulunmakta. Kullanıcılar isterlerse marka marka olarak da ürünleri arayabiliyorlar.

Kız ve erkek kategorilerinin altında 2 yaştan 8 yaşa kadar ayrı ayrı ürün aratılması yapılabiliyor. Bebek kategorisinde ise 0 – 24 ay arası yaş seçeneği ile kullanıcılara arama için kolaylık sağlanıyor.

Lansmana özel olarak 45 gün ücretsiz kargo hizmeti sunan di Deva’daki ünlü markaların ürünlerinin sınırlı sayıda olduğunu da belirtmek gerekiyor. Alışveriş sonrası eğer memnun kalmazsanız 7 gün içinde de ürünlerinizi iade edebiliyorsunuz. di Deva, uygun ürün fiyatlarının yanında 2 gün içinde kargo teslimi gibi özellikleri de kullanıcılara sunuyor.

Burberry, Dior Junior, Armani Junior, Chloe, Escada, DKNY, Boss, ve Timberland gibi ünlü firmaların çocuk ürünlerinin satışa sunulduğu di Deva ile modayı takip etmeyi seven kullanıcılar, çocuklarını da şık ve modaya uygun giydirme fırsatı bulacaklar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*