15 Kasım 2018

Diapers.com Bebek Giyim ve Ayakkabı Satışına Başlıyor

Son zamanlarda e-ticaret hayatına dikey olarak başlayıp kategorisel genişlemeye giden farklı markalar karşımıza çıkıyor.

Bunlara en güzel örneklerden bir tanesi Amazon bünyesinde sadece online ayakkabı satışı yapmak için açılıp, ardından giyim sektörüne de açılan Zappos.com.

Yine Amazon bünyesinde yer alan, daha doğrusu Amazon tarafından 2010 senesinde 545 milyon dolara satın alınarak bünyesine katılan bebek bezi online satış sitesi Diapers.com, bundan böyle bebek giyim ve ayakkabı satışına başlayacağını da açıkladı.

Bu, şimdiye kadar bebek bezine ek olarak bebek temizlik ve bakım ürünleri de satan sitenin giyim alanına attığı ilk adım.

Yeni doğan bebekten 5 yaş aralığına kadar olan çocuklara 100’den fazla markanın 30.000’e yakın giyim ve ayakkabı ürünleri ile hizmet sunmaya başlayacaklarını açıklayan Diapers.com, sitenin diğer ürünlerinde olduğu gibi giyim ve ayakkabı kategorilerinde de 1-2 günlük ve 49 dolar üzerine ücretsiz kargo hizmetlerinin yer alacağını belirtti.

Bebekli ailelerin bebeklerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaları için sadece Diapers.com adresine gelmelerinin yeterli olması amacı ile başlatılan bu iki yeni ek kategorinin, Diapers.com kullanıcıları tarafından sıklıkla kullanılacağına inanıldığı Diapers.com yetkililerince paylaşıldı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*