17 Kasım 2018

Digital Age Summit14’ün Teması: Yeni Ana-Akım Dijital

Türkiye’nin önde gelen markalarının desteğiyle bu yıl sekizincisi düzenlenecek Digital Age Summit, 27 Mayıs 2014’te Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleşecek. Digital Age dergisi tarafından 2007 yılından bu yana düzenlenen  ve bu yıl sekizincisi gerçekleştirilecek olan konferansta, dijital dünyanın bugünü ve geleceği  masaya yatırılacak.

Yeni ana akımın dijital olduğu temasıyla düzenlen Summit’te, bilişim ve teknoloji alanındaki çalışmalarıyla tanınan gazeteci ve yazar Serdar Kuzuloğlu moderatörlüğünde, dünyaca ünlü uzman konuşmacılar ağırlanacak.

Digital Age Summit’in tanıtımı için EticaretMag tarafından yapılan ‘Dijitalin Yakın Tarihi’ başlıklı video, dijitalin yakın tarihine eğlenceli bir yaklaşımla ışık tutuyor.

Bu yıl sekizinci defa kapılarını dijital sektöre açacak olan Digital Age Summit’in ana konuşmacılarından birisi Davos Dünya Ekonomi Forumu’nda 100 etkili medya lider ismi arasında yer alan, aynı zamanda The Guardian köşe yazarı Jeff Jarvis. Etik Dijital ortamlarda ekosistem ve network araştırmaları yapan Jarvis, Digital Age Summit’te sunmak üzere özel bir içerik hazırlayacak.

Bir diğer ana konuşmacısı ise konusunda uzman ve ‘Web Psikoloğu’ isimli en çok satanlar listesine giren kitabın yazarı Nathalie Nahai. Psikoloji, web dizayn ve dijital strateji konusunda altyapıya sahip olan Nahai, katılımcılara online dünyada etki bırakmanın formüllerini anlatacak.

Ana konuşmacıları arasında bir de dijital reklam uzmanı bulunuyor. Reklam yazarlığının yanı sıra blog yazarlığı da yapan ve aktif bir Twitter kullanıcısı olan Dave Trott, katılımcıları dijital dünyada pazarlama ve reklamın özü ve gerçekliğine götürecek.

Organizasyonda dikkat çeken bir diğer isim ise dijital dönüşüm, dijitalde medya performansı, ‘big data’ ve ölçümleme konusunda uzman isim Piet Hein Van Dam.

Konferansla ilgili daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz.

 Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*