16 Kasım 2018

Inventures ve Bilgi Üniversitesi’nden Dijital Girişimcilik Sertifika Programı

digitalentrepreneurship
Inveon’un kurucularının hayata geçirdiği Inventures ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin ortaklaşa gerçekleştireceği “Dijital Girişimcilik Sertifika Programı” ile internet ortamında başarılı bir girişimci olmanın incelikleri katılımcılarla paylaşılacak.

6 hafta sürecek olan programda Türk internet sektörünün önemli girişimci ve profesyonelleri bilgi ve tecrübelerini adaylarla paylaşacaklar.

Dijital girişimciliğe ilgi duyanlar için düzenlenen bu etkinlik 16 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek ve programda girişimciliğin temelleri, fizibilite analizi, yeni şirket yönetimi, İK politikaları, teknik web mimarisi başlangıcı, girişimcilikte PR, dijital pazarlama gibi konularda eğitimler verilecek.

Sertifika programında yer alan bazı eğitmenler şöyle: Markafoni kurucusu ve CEO’su Sina Afra, Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, Inveon& Inventures Yönetici Ortağı Yomi Kastro, Tmob CEO’su Rudi Dökmecioğlu, Mekanist CEO’su Alper Tekin, 1V1Y CMO’su Barış Çekin, supplementler.com kurucuları Jack Ojalvo ve Cömert Tavaslıoğlu, GIS Consult Kurucu Ortağı Sevda Yüzbaşıoğlu, Inveon&Inventures İş Geliştirme ve Strateji Yöneticisi Moris Kastro ve Stratejik Yönetim Danışmanı Mustafa İçil.

Kayıt yaptırmak ve program hakkında detaylı bilgi almak isteyenler bu sayfayı ziyaret edebilirler. Program kayıtlarının 15 Nisan’a kadar devam edeceğini de belirtelim.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*