17 Aralık 2018

e-Pr.net: Yeni Nesil Basın Bülteni ve Kişiye Özel Basın Odası Hizmeti

e-PR netBir şirketiniz var ve ulaştığınız kitleyi genişletmek istiyorsanız, pazarlama ve tanıtım işleri sizin için oldukça önem taşıyor olmalı. Özellikle son zamanların trendi olan e-ticaret sektöründe hizmet veren online bir mağazanız varsa kesinlikle pazarlama konusunda kafa yormanız gerekiyor. Eğer pazarlama ve reklama ayıracak bütçeniz yoksa ve yeni bir girişimseniz burada da devreye sektördeki herkesin dilinden düşürmediği PR, yani halkla ilişkiler devreye giriyor.

Girişimler kendi basın bültenlerini hazırlayıp, markaları hakkında basında bir haber yaptırmak için başvurabilirler; ama birçok girişim bu fırsatın farkında olmayabiliyor. Bu farkındalığı yaratmak için kolay erişilebilir, düzenli ve kullanımı kolay bir basın bülteni platformu oluşturan e-PR.net de basın bülteni ve basınla ilişkiler konusunda markalara destek sağlamayı amaçlıyor.

e-PR.net kullanıcılara kolayca basın bülteni yazmalarını sağlayan bir arayüze sahip. Bu basın bültenlerini sosyal medya ve SEO ile entegre bir şekilde hazırlayabildiğiniz sistem üzerinde, kendi markanıza uygun bir tasarım hizmeti de bulunuyor. Bu hizmetlerin yanı sıra yüksek çözünürlüklü video ve görsel çalışmalarınızı da saklama imkanı sağlayan şirket, domain yönlendirme hizmeti vermiyor. Buradaki içerikler basın tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor ve kullanımı son derece kolay olan bir basın bülteni hazırlanmış oluyor.

e-PR.net üzerinde hazırlanan basın bültenlerindeki bilgiler, haber yapacak kurum tarafından da rahatlıkla düzenlenip, görülebildiği için basına da kolaylık sağlanmış oluyor. e-PR.net’in üzerinden gelen bültenler belli bir düzende geliyor ve kişi buradan gelen bültenleri belirleyip, kendi basın odalarını yaratabiliyor.

Yeni bir girişim olan e-PR.net’in şu an beraber çalıştığı firmalara arasında HesaplaBakalım ve CookPlus bulunurken, ünlü simalardan Gülben Ergen’in basın bültenleri de e-PR.net ile kullanıma sunuluyor. Demo olarak site üzerinden basın sayfası da oluşturabiliyorsunuz. Demo talebi için buraya göz atabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*