14 Aralık 2018

E-ticaret Check-Up Şirketlere Performans Analizi Yapmalarını Sağlıyor

eticaret check up
E-ticaret şirketlerinin performans ölçümlemesini yapmak amacıyla İkidilim E-ticaret Teknolojileri tarafından geliştirilen E-ticaret Check-Up hizmetiyle, online mağazaları üzerinden satış yapan şirketler e-ticaret sitelerinin performans ölçümlerini yapabiliyorlar.

E-ticaret sitelerinin farklı konularda analizlerini yapan sistem, çeşitli raporlarla şirketlerin nelere ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Hedef kitlenin tanınması ve müşterilerin ihtiyaçlarının daha iyi tespit edilebilmesi için hazırlanan bu hizmet, rakiplerinden bir adım öne çıkmak isteyen şirketler performans analizi yapma fırsatı sunuyor.

Online trendlere ve rakiplerin dijital stratejilerine göre bir epikriz raporu, site içerik ve kod yükleme analizini kapsayan bir hız testi, site açılış ve SEO puanının artırılması için tavsiyeler, site tasarım raporu, uzaman görüşleri, Adwords ve SEO verimlilik raporu, sosyal medya performans raporu ve yoğun dönemlerde sitenin performans raporları, E-ticaret Check-Up’ın sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Site performansının artırılması, Adwords ve SEO gibi konularda geliştirmeler yapılması e-ticaret şirketlerinin geri dönüşümlerini artırma konusunda oldukça önemli bir yer alıyor. Rekabetin hayli yüksek olduğu bu sektörde analizler yapmak ve devamlı olarak sitelerin verimliliğini artırmak, büyüme devam eden Türkiye e-ticaret sektöründe ayakta kalabilmek için oldukça önemli.

E-ticaret Check-Up’ı kullanmak isteyen okuyucularımız sipariş bölümündeki “Not” kısmına “Eticaretmag” yazarak KDV ücreti ödemeden 14 Şubat’a kadar bu hizmetten yararlanabilirler. Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*