12 Kasım 2018

EticaretSEM’den İşini Büyüt, Büyümeyi Yönet Sempozyumu

E-ticaret ekosistemini e-ticaretin usta isimlerinden dinlemek, işini büyütmek, büyümeyi yönetebilmek ve e-ticaret dünyasını daha yakından tanımak için 22 Nisan’da Doğuş Üniversitesi’ne davetlisiniz.

E-ticaret ekosistemi içerisinde yer alan ve alanında uzman 21 firmanın sunum ve şovları ile zenginleştirdiği etkinlik bini aşkın e-ticaret firmasını bir araya getirmeyi hedefliyor.

Sektöre yeni giren e-ticaret firmalarının geniş çaplı bilgi edinmesi ve sektördeki irili ufaklı birçok firmanın yol haritasının belirlemek için hazırlanmış olan eğitimsel içerikler ve firma sunumları, EticaretSEM (E-ticarette Sürekli Eğitim Merkezi) etkinliklerinin de ilki olarak icra edilecek.

22 Nisan’da Doğuş Üniversitesi’nde başlayacak olan seminerde e-ticaret sitelerinin kısa vadeli hayatlarına, eğitimsel bir dokunuşla yeniden hayat vermesi amaçlanıyor. Konferans, seminer ve eğitim üçgeninde icra edilecek olan etkinlik, sektörde bu büyüklük ve tarzda yapılacak ilk buluşma olacak.
Ekosistem içerisinde yer alan birçok firmanın kısa zamanda ilgi gösterdiği projelerin ilk ayağında, Aras Kargo, Sahibinden.com, Pay U, Pordiva, Nyfu.com, T-Soft, PayPal, Lelaq.com, Adtriplex, Q’in Medya, GüvenRehberi, Egeolive.com.tr, KreaDirect, Setrow, Projet, Çözümtek, ReklamStore, Milmedya, AjansTR, MedyaNet ve Webcargo sponsor olarak yer alıyor.

“Bu etkinlik sektörde yeniden bir canlanmanın başlangıcı olacak” diyen EticaretSEM’in kurucusu Merter Özdemir, E-ticaret ekosistemi içerisindeki firmaların birbirlerine olan faydalarının ortak payda altında buluşması için, başarıya giden yolda e-ticaret firmalarının yalnızlığının giderilmesi ile yol haritalarının çizilmesinin çok önemli olduğunu vurguladı.

Tüm e-ticaret firmalarının kurucularının ve yöneticilerinin davetli olduğu etkinlik ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Sadece İstanbul ile sınırlı olmayan etkinlik 22 Nisan sonrasında birçok ilde gerçekleştirilerek Türkiye çapındaki tüm e-ticaret firmalarına ulaşacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*