19 Kasım 2018

E-Ticaretin Güvenli Online Ödeme Çözümü Compay Rekabet Gücünü Artırıyor

Compay-eticaret-online_ödeme-online_alışveriş-sanal_pos - KopyaComPay, kullanıcıların internet alışverişlerinde kendi bankalarına bağlanarak hesaplarından anında ödeme yapmalarını sağlıyor ve hem son kullanıcı, hem de işyeri için birçok avantaj yaratıyor.

ComPay ile ödeme 3 basit adımda gerçekleşiyor

ComPay ile son kullanıcı kendi bankasının internet bankacılığına bağlanarak bankasının güvenli ortamında ödeme yapmasını sağlıyor.

Ödeme yapmak için alıcı adı, tutar, IBAN, açıklama gibi bilgiler bu işleme özel hazırlanmış ödeme formunda hazır olarak geliyor ve kullanıcıya sadece işlemi onaylamak kalıyor. Bu süreçte ComPay’e herhangi bir kişisel ya da finansal bilgi vermeden tüm işlemler güvenle tamamlanıyor.

İlgili yazı: Online Alışveriş 4 Yılda 3 Kat Arttı ve İnternette Kartlı Ödeme 4,9 Milyar TL’ye Ulaştı

Son kullanıcılar ve İşyerleri ComPay’i neden tercih ediyor?

ComPay online alışverişlerinde hem son kullanıcı, hem de e-ticaret siteleri için benzersiz avantajlar sağlıyor.

E-ticarette hesaptan ödemeyi tercih edenlerin karşılaştığı yanlış hesaba para gönderme riskini ortadan kaldırıyor ve bu da hem son kullanıcı hem de işyeri için büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca yeni bir üyeliğe gerek yoktur: Alışveriş işlemi sırasında ComPay’i seçerek ödeme işlemi saniyeler içinde kişinin kendi bankasının ortamında güvenle tamamlanıyor.

ComPay, online alışverişte ödemenin anında ve sorunsuz tamamlanması için benzersiz bir çözüm sunduğu için alışveriş cirosunu yükselten, kolay entegrasyonu ve raporlama kolaylığı ile de operasyon maliyetini düşüren bir çözüm olarak öne çıkıyor.

ComPay hızla büyüyor

ComPay’in vizyoner ve müşteri odaklı ödeme platformuna dahil olan ilk iş ortakları Akbank ve AtlasGlobal oldu. 2016 ilk çeyreğini ereyon.com.tr, babil.com, lezzetlihediye.com, e-bebek.com, tatlimeyve.com gibi güçlü e-ticaret sitelerini de platforma katarak tamamlayan ComPay, 2016 yılında Türkiye’nin önde gelen bütün e-ticaret firmalarının ve bankalarının ComPay platformuna katılmasını hedefliyor.

Aralık 2015’ten itibaren tüm Akbank Direkt müşterileri ComPay Hesaptan Ödeme hizmetinden faydalanarak Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden alışveriş yapmaya başladılar. Ayrıca ön görüşmeleri tamamlanmış 100’den fazla işyeri ile entegrasyon süreci devam ederken, ComPay için sırada online kredi ile alışveriş ve giyilebilir cihazlar ile entegrasyon imkanı da sunuluyor.

2013 yılında kurulan ComPay Ödeme Çözümleri A.Ş.’nin kurucu ortaklarından İrfan Aslan son kullanıcılar, online hizmet veren firmalar ve bankaları bir araya getiren yeni bir platform oluşturduklarını, amaçlarının müşteri ihtiyaçlarından yola çıkarak tüm taraflar için değer yaratmak olduğunu belirtiyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*