15 Kasım 2018

E-Ticarette Dijital Reklamların Yeni Merkezi Kuaför Salonları ve Akaryakıt İstasyonları

ctv-01

Sistem 9 Medya dijital reklam teknolojisini kuaför salonlarına taşıyor ve CTV hizmetiyle kuaförleri yüksek gösterimli birer dijital reklam alanına dönüştürüyor. Kuaförlerde her aynanın yanında dijital ekran bulunması, ekranların sürekli açık kalması ve müşterilerin salonda olduğu sürece koltuğunda kalması gibi faktörler CTV reklamlarında izlenme oranını yükseltiyor.

 

E-ticaret reklamları kuaförlere geldi

Erkek ve kadın kuaförleri e-ticarete yönelik dijital reklamcılıkta müşterilerin uzun yıllar boyunca tercih ettiği dost canlısı güvenilir mekanlar olarak öne çıkıyor. Eğlenceli içerik sunan Kurumsal TV yayınlarını dijital reklamlarla birleştiren Sistem 9 Medya reklamcılık sektörünü kuaförlere taşıyor.

 

Alakalı reklamlarla gösterim garantisi

Sistem 9 Medya İcra Kurulu Başkanı Kaan Akın dahili dijital medya kanallarında reklamverenler için en önemli özelliğin yayın devamlılığı ve reklam gösterim garantisi olduğunu söyledi: “Dijital reklamcılıkta hedef kitlenin ekrana bakma olasılığı ne kadar yüksekse o kadar etkili sonuç alıyoruz.”

 

CTV-03

 

Ekranlar sürekli açık

CTV’nin Türkiye’de kendi formatında ilk Dijital Bilgi Ekranı (Digital Signage) yayını olduğunu belirten Akın, CTV yayınlarının izleyicinin bulunduğu yere, yani hedef kitleye özel içerik sağladığı için diğer dahili TV’lerden avantajlı olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü:

“CTV sistemiyle her izleyicinin karşısında bir ekran bulunuyor ve kanal değiştirme imkanı olmayan bu ekranlar tek merkezden kontrol ediliyor. Sistem 9 Medya, 15 şehirde 500’ü aşkın kuaför salonu ile 300’den fazla akaryakıt istasyonuna hizmet veriyor ve Kurumsal TV üzerinden müşterilere hedefli dijital reklamlar ulaştırıyor. CTV reklamları yüzde 88 beğeni ve yüzde 76 hatırlanma oranına ulaşıyor.”

 

Dijital reklamcılık sektörü Türkiye’de hızla büyüyor

Uçtan uca Dijital Signage (DS) ve Dijital Ev Dışı (DOOH) reklam kanallarında çözüm sunan Sistem 9 Medya; Kurumsal TV, Dijital Menu board, Videowall, İnteraktif Uygulamalar, Toplantı Odası ve Otomasyon Sistemlerinin yanı sıra LED Ekran hizmetleri de sağlıyor. National Bank of Kuwait’in yüzde 51 hisse sahibi olduğu şirket bu yıl öncelikle indoor reklam alanlarına yatırım yapmayı planlıyor.

 Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*